Lyderių pergalės ir komplimentai varžovams

„MKML-Mantinga“ čempionate pastaroji savaitė buvo gerokai ramesnė nei keletas ankstesniųjų – po pastarosios mūsų apžvalgos buvo sužaistos tik 4 rungtynės. Po dvejas – A ir B divizionuose.

A divizione toliau stringa Birštono SC, kurie praeito sezono finalo pakartojime vėl nusileido „Veteranams“. Spalio viduryje marijampoliečiai įveikė varžovus 94:83, o šį kartą – 86:76.

Rungtynės vyko atkakliai, trečiojo kėlinio viduryje rezultatas buvo lygus 52:52, bet po to nedidelę persvarą iki pat rungtynių pabaigos savo rankose išsaugojo „Veteranai“.

Nugalėtojų ekipoje šį kartą rezultatyvumu neišsiskyrė vienas žaidėjas, bet dviženklį taškių skaičių surinko 5 žaidėjai. 14 taškų surinko Lukas Tumpa, po 13 – Dominykas Petkevičius, Gražvydas Bieliūnas ir Ainoras Rapolavičius, 12 – Laurynas Trušas.

Birštono komandoje išsiskyrė 26 taškus surinkęs Matas Zutkis, 15 pridėjo Eivydas Aleksa, po 13 – Mantas Klezys ir Dominykas Jurgelionis.

Per kitas rungtynes „Vytis-Masažo namai“ dramatiškai palaužė Lazdijų „Briedį-Pietų Megrame“ 93:90.

Nors galutiniame rezultate komandas skiria tik 3 taškai, likus žaisti porą minučių „Vytis-Masažo namai“ pirmavo 91:82 ir išsaugojo savo pranašumą.

Šį kartą laimėjo vėl ne ta komanda, kurios žaidėjas surengė geriausią asmeninį pasirodymą.

Lazdijų ekipai 34 taškus pelnė Nedas Vydmantas, 16 taškų ir 11 atkovotų kamuolių pridėjo Martynas Kancevičius, 15 – Gytis Stankevičius, bet to neužteko.

Tarp nugalėtojų ryškiausias buvo Mantas Gelčius, pelnęs 20 taškų ir atkovojęs 12 kamuolių. Po 13 pridėjo Tomas Švedas ir Dainius Podolskis, 12 – Karolis Šukys, 11 – Audrius Damušis.

„Džiaugiuosi dar viena komandos pergale, nors nebuvo viskas gerai. Priešininkų 9 ir 11 nr. gynėjai pridarė tikrai daug bėdų, dėl ko reikėjo pavargti dėl pergalės, – sakė „Vyčio-Masažo namų“ žaidžiantysis treneris ir vadovas Mantas Varnagiris. – Nors ir kontroliavom rungtynes, tačiau kelios prastos atkarpos privertė labiau pasistengti. Reikiamu metu pavyko atsilaikyti, o varžovams pritrūko laiko mus pasivyti. Norisi pasveikinti varžovus, nes tai yra jauna komanda, rodo gerą žaidimą ir tikiu, kad šį sezoną sugebės visus nustebinti.“

Pergalės leido „Veteranams“ ir „Vyčiui-Masažo namams“ išlikti A diviziono turnyro lentelės viršuje. Abi komandos dabar turi po 7 pergales ir 2 pralaimėjimus. Juos gali pasivyti „Išvien“, po 8 rungtynių turintis 6 pergales.

B divizione toliau iš nesėkmių serijos ištrūkti nepavyksta „PROmilei“, kuri per savaitę patyrė 2 pralaimėjimus ir dabar yra pralaimėjusi jau 4 rungtynes iš eilės. 5 pergalių seriją sezoną pradėjusią komandą juoda atkarpa nubloškė į 5 vietą.

Šį kartą „PROmilė“ 88:92 nusileido Kalvarijos SC ir 60:77 – Alytaus „Kryžkelių plienui“.

Per šiuos mačus geriausiu asmeniniu pasirodymu išsiskyrė Kalvarijos komandos žaidėjas Tautvydas Žvingila, į pergalę įnešęs net 28 taškus ir 15 atkovotų kamuolių.

B divizione toliau pirmauja Kalvarijos „98ers“ (7-1), o „Kryžkelių plienas“ (6-3) bent trumpam pakilo į 2 vietą. Alytiškius greitai gali aplenkti po 6 kartus laimėję ir dukart pralaimėję „CIE LT Forge“ bei Punsko „Punia“.

Leave a Reply