Lygos starte “Marista” komandos pergalė

Pagaliau sulaukėme ilgai laukto sezono starto! Atidarymo varžybose į kovą stojo „Vytenio“ ir „Maristos“ komandos. Pirmos rungtynių minutės prasidėjo rezultatyviomis komandų atakomis bei lygia kova, bet K.Armalio sėkmingo dėka įpusėjus kėliniui komandas skyrė jau 10 taškų. Lygos debiutantai pasiėmę minutės pertraukėlę bandė sušvelninti skirtumą, bet pastangos nepasiteisino ir pirmą kėlinį „Marista“ laimėjo 30-9. Antrajame kėlinyje „Marista“ dar padidino savo pranašumą iki 28 taškų ir turėdami puikius šansus laimėti rungtynes ėjo į ilgąją pertrauką. Trečiajame kėlinyje „naujokai“ rado būdų kaip pelnyt taškus ir sumažino atsilikimą iki 15 taškų. „Maristos“ krepšininkai pakėlę varžybų tempą ketvirtajame kėlinyje susigražino turėtą pranašumą ir šventė pergalę 94:59.

MARISTA – K.Armalis 26 t., 11 a.k.,  A.Botyrius 23 t., T.Vencius 17 t., 11 a.k.

VYTENIS – V.Statkevičius 19 t., V.Valantinas 10 t., L.Remeika 10 t.