„Mantinga vaikų lygoje“ – visas rungtynes pirmavusių „NKA-Perliukų“ pergalė prieš „ŽSM-Širšes“

Užtikrintą pergalę „Mantinga vaikų lygoje“ iškovojo „NKA-Perliukų“ komanda, kuri rezultatu 74:50 antrą kartą šiame sezone nugalėjo „ŽSM-Širšių“ ekipą, bei iškovojo ketvirtąją pergalę iš eilės. Vilkaviškio komanda kol kas yra dar nė karto neįveikta. „ŽSM-Širšės“su 1 pergale ir 2 pralaimėjimais turnyrinėje lentelėje užimą antrąją vietą.

Susitikimo pradžioje „NKA-Perliukai“ šiek tiek strigo, tačiau sugebėjo pirmąjį kėlinuką užbaigti pirmaudami 18:12. Vėliau rezultatas tik didėjo, o po dviejų kėlinukų ekipas jau skyrė 9 taškai – 36:27.

Po didžiosios pertraukos „NKA-Perliukai“ surengė dar vieną sėkmingą atkarpa, po kurios įgijo dviženklį pranašumą ir prieš lemiamą ketvirtį jau pirmavo 56:40. Lemiamas rungtynių kėlinukas nieko nekeitė – „NKA-Perliukai“ dar labiau padidino pranašumą ir šventė pergalę rezultatu 74:50.

„ŽSM-Širšės“: Pijus Navickas ir Gustas Marčiukonis po 9 tšk., Justas Kučinskas 6 tšk.

„NKA-Perliukai“: Adas Kisliak 23 tšk, Joris Meškys 21 tšk., Rokas Šimanskis 8 tšk.