Marijampolę supurtė įspūdingas renginys – “MKML-Mantinga krepšinio savaitgalis 2022”

Šį savaitgalį (gegužės 6-8 d.) visi Suvalkijos (ir ne tik) keliai vedė į šio krašto sostinę – Marijampolę, nes čia gegužės 6-8 dienomis vyko abejingų nepalikęs “MKML-Mantinga krepšinio savaitgalis 2022”.

Kiekvieno sezono pabaigoje organizuojamas kulminacinis Marijampolės krepšinio mėgėjų lygos renginys šį kartą išsiskyrė tuo, jog sukėlė iki tol neregėtą komandų ir žiūrovų ažiotažą bei tapo pačiu populiariausiu ir labiausiai lankomu “Krepšinio savaitgaliu” iš visų, kuriuos nuo pat 2011 metų organizuoja MKML. Bet apie viską iš pradžių.

Nors ir tokia žinutė skelbiama, aksmet, bet ir šiais metais su pasididžiavimu galima teigti, jo lyga ir visa šventė žengė dar vieną žingsnį į priekį. Visų pirma kartu su pramoginių renginių profesionalais – “Scenos servisu” krepšinio aikštėje buvo įgyvendintas įspūdingas ir nevienos dienos planavimo ir montavimų darbų pareikalavęs techninis sprendimas, kurio metu virš parketo buvo iškeltas rombo formos kvadratas leidęs šviesas ir kitas spec. priemones išnaudoti maksimaliai ir sukurti profesionalios arenos įvaizdį.

Gali būti 8 žmonės, žmonės stovi ir veikla viduje vaizdas

Aplink krepšinio parketą buvo išdėlioti reklaminiai LED ekranai, kurie visas tris šventės dienas transliavo ir reklamavo šventės rėmėjus ir taip pat kūrė jaukią atmosferą, o viską užpildė “Scenos Serviso” įgarsintojų komanda su profesionalia įranga.

Šventės metu pasirodė ne vienas puikus šokių kolektyvas: “Atenė” (Šilutė), “Sky Diamonds” (Šilutė), “LDance” (Marijampolė), “Time to show” (Marijampolė). Įspūdingą pasirodymą surengė ir garsi Lietuvoje atlikėja Meda Borisaitė.

Renginio metu ne vienas žiūrovas išėjo iš renginio nešinas rėmėjų įsteigtomis dovanomis.

Šio renginio organizatoriai Devidas Jurkša (MKML vadovas) ir Tautvydas Bobina (MKML koordinatorius) džiaugėsi, jog šių metu šventė tapo pati įspūdingiausia, lankomiausia ir pačia sėkmingiausia iš visų kiek tik yra organizuota per visą Marijampolės krepšinio istoriją.

„Tai buvo beprotiškas renginys, kokio dar nėra buvę per visą Marijampolės krepšinio istoriją: dar kartą pagerintas rekordinis dalyvių, žiūrovų, pasirodžius atlikėjų skaičius. O taip pat šiais metais pirmą kartą lygos istorijoje visos krepšinio rugntynės buvo transliuojamos intenetu. Vos prasidėjus renginiui ir dar iki pat dabar sulaukiame be galo daug teigiamų atsiliepimų ir aukščiausių įvertinimų apie organizuotumą ir įdėtą darbą. Mums tai labai daug reiškia, nes visą širdį ir sveikatą, kurią atidavėme šiai trijų dienų šventei yra skirta jos dalyviams – komandoms, jų žaidėjams, ir už juos sergantiems žmonėms. Tokie įvertinimai skatina toliau kurti ir mąstyti, kaip šią šventę būtų galima pakelti į dar aukštesnį lygį. Žinoma, tokio didelio renginio negalėtume suorganizuoti dviese, prie šio renginio plušo daug žmonių, kurie atliko nematomą, tačiau labai svarbų darbą, kurio dėka viskas pavyko taip sklandžiai. Dėkojame visiems, prisidėjusiems prie šios šventės, kuri džiugina marijampoliečius ir kelia baltą pavydą kitų miestų krepšinio fanatikams.

Tradiciškai šventės metu buvo išaiškinti “A” ir “B” divizionų komandos prizininkės, o taip pat naujosios “Mantinga vaikų lygos” prizininkės dvejose amžiaus grupėse:

VETERANAI – “A diviziono” čempionai

IŠVIEN – “A diviziono” vicečempionai

LIUDVINAVAS-VYTIS– “A diviziono” III vietos laimėtojai

CIE LT FORGE– “B diviziono” čempionai
Kalvarijos SC – “B diviziono vicečempionai

Gudelių seniūnija – “B diviziono” III vietos laimėtojai

MSC-2008 – 2008-2009 m. čempionai
Jonavos KKSC – 2008-2009 m. vicečempionai

Prienų KKSC-2008 – 2008-2009 m. III vietos laimėtojai

MSC-Širšės – 2010-2011 m. čempionai
Jonavos KKSC – 2010-2011 m. vicečempionai


Prienų KKSC-2010 – 2010-2011 m. III vietos laimėtojai

NKA-Agave – 2012 m. čempionai
Alytaus KA-2012 – 2012 m. vicečempionai

MSC-Spygliukai – 2012 m. III vietos laimėtojai

Nuoširdžiai dėkojame visiems rėmėjams:

MARIJAMPOLES SAVVIVALDYBĖ

MANTINGA

ART GLACIO

SCENOS SERVISAS

TANGO PRINT

KADMA

VIDEO SPORTAS

POJŪČIŲ NAMAS

SŪDUVOS REGIONO KULTUROS IR SPORTO CENTRAS

MARIJAMPOLES SPORTO CENTRAS

KAPSAI

MARIJAMPOLĖS TELEVICIJA

PIKO VALANDA

KELRANGA

TOMO SULTYS

KALSTATA

MARIJAMPOLĖS KREPŠINIO FEDERACIJA

BALČIŪNŲ KLINIKA

MAVISTA

NAFTRUS

ALIASKA

KAZAKEVIČIAUS IMPLANTOLOGIJOS CENTRAS

ROBERTAS ANCEREVICIUS

UAB RA AUTO

NISA

MORITA

LIETUVOS KREPŠINIO FEDERACIJA

COFEE HILL

MARSATAS

GAIVUS ORAS

SILTAS LANGAS

UAB KIRVILĖ

DARLANDAS

STATRANGA

METRUM LT.

RIDMA

FURNERA BALDAI

SPALVŲ HARMONIJA

WESTFALIA

UAB STATYBOS DARBAI

EKOTECH

NR RYŠIAI

WOODLIFE

CONCA CNC

KAZITRANSPORT.AUTOVALDUS

SANTMONTAS

APTO IT

GEDO TRANSPORTAS

GRĮŽULO RATAI

NASA

KAUNO GRŪDAI 

KAVOS PIRKLYS

MAISTAS SPORTUI

MALSENA

UNIQA VANDUO

LIDL

RAMIRENT

Druskininkų AQUA PARKAS

ARGDO LOGISTIKA

LINKASTA

AGROBOSAS

SUVALKIJOS BAIDARĖS

Leave a Reply