„MKML-Mantinga“: 17-mečio 50 taškų, nusiteikimo trūkumas, „PROmilės“ naujokai ir nenukabintos nosys

„MKML-Mantinga“ čempionato trečiąją savaitę sužaistos 5 rungtynės, per kurias vėl netrūko puikių pasirodymų ir buvo užfiksuotas šio sezono rezultatyvumo rekordas.

A pogrupyje pergales į savo sąskaitas įsirašė kol kas pergalingai žygiuojantys čempionai „Veteranai“ (3 laimėjimas) ir „CIE LT Forge“ (2 laimėjimas).

„Veteranai“ 86:70 nugalėjo Kalvarijos „98ers“ ekipą. Kalvarijos komanda sugebėjo laimėti pirmąjį kėlinį 21:16 ir taip skaudžiai timptelėjo liūtą už ūsų. Antrąjį kėlinį čempionai laimėjo net 31:12, trečiąjį – 21:8 ir visi klausimai, jei kažkam tokie iškilo, buvo atsakyti.

NUOTRAUKŲ GALERIJA

„Veteranai“ vėl gana tolygiai paskirstė žaidimo minutes rungtynėse pasirodžiusiam vyrų dešimtukui, o rezultatyviausias tarp jų buvo Ignas Antanaitis – 25 taškai (9/11 dvit., 2/4 trit., 1/1 baud.), 4 rezultatyvūs perdavimai, po 3 atkovotus ir perimtus kamuolius.

Kalvarijos ekipą į priekį vedė Ignas Nemura (22 tšk. ir 8 atk. k.) ir Rytis Gutauskas (16 tšk., 7 atk. k., 6 rez. p.).

„Rungtynes pradėjome vangiai ir po pirmųjų 10-ies minučių atsilikinėjome 5 taškais. Antrajame bei trečiajame ketvirčiuose perlaužėme rungtynes ir susikrovėme solidų pranašumą, ko pasekoje ketvirtasis kėlinys tebuvo formalumas“, – taip savo paskyroje „Facebook“ mačą apibūdino čempionai.

Per kitas A grupės rungtynes „CIE LT Forge“ įveikė „Maristą“ 75:56. Nugalėtojų ekipoje rezultatyvumu išsiskyrė Tomas Miškelis (21 tšk., 9 atk. k.), o pralaimėjusiųjų – Adas Valavickas (17 tšk.).

„Maristos“ treneris Marius Rėklaitis po mačo leido suprasti, kad laimėjo tie, kurie labiau to norėjo.
„Mūsų pralaimėjimą lėmė nenusiteikimas kovoti dėl kiekvieno centimetro ir pralaimėta kova po lenta, tačiau pozityvo įkvepia tai, kad tikrai galima kautis. Tik dažniausiai pradedame tai daryti per vėlai“, – sakoma klubo paskelbtame įraše „Facebook“.

B grupėje antrąsias pergales šventė „Gudelių seniūnija“ (3 rungtynės), „Marijampolės SC-2005“ (2) ir „Liudvinavas-Vytis“ (2).

Visos pergalės buvo užtikrintos, o tarp jų dėl vieno individualaus pasirodymo išsiskiria „Marijampolės SC-2005“ pergalė prieš Kalvarijos SC 90:64. Trečiadienio vakarą nugalėtojams Adrijus Jančiauskas sugebėjo pelnyti net 50 taškų ir atkovoti 15 kamuolių. 17-metis gynėjas pataikė 14 iš 17 dvitaškių, 6 iš 12 tritaškių, 4 iš 8 baudos metimų, dar atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 5 kamuolius ir triskart suklydo.

Įdomu, kad kiti „Marijampolės SC-2005“ krepšininkai prametė visus 19 savo tritaškių metimų.

Kalvarijos SC ekipoje rezultatyviausias buvo Marius Barkauskas (15), o dvigubu dubliu pasižymėjo Vainius Tenenis (12 tšk., 10 atk. k.).

„Liudvinavas-Vytis“ 110:76 nugalėjo Alytaus „Jump“. Nugalėtojams bet 7 žaidėjai iš 10 pelnė dviženklį taškų skaičių, o daugiausia sunkumų varžovams kėlė Tomas Badokas – 27 taškai (12/14 dvit., 1/1 trit.) ir 10 atkovotų kamuolių.

Dzūkams Šarūnas Totoraitis pelnė 20 taškų, Artūras Kaminskas – 19.

Turą užbaigė „Gudelių seniūnijos“ pergalė prieš „PROmilę“ 94:69. Nugalėtojai suteikė žaidimo laiko visiems 12 savo registruotų krepšininkų, o statistiškai tarp jų labiausiai pasižymėjo Karolis Rimgaila, pelnęs 18 taškų ir atkovojęs 16 kamuolių (12 – puolime).

„PROmilei“ penki žaidėjai pelnė dviženklį taškų skaičių, o rezultatyviausias buvo Povilas Pajaujis (13).

Pastarosiose rungtynėse „PROmilei“ jau atstovavo du naujokai – Nerijus Stasiulionis (pastaroji komanda – „Marista“) ir Aurimas Sutkus („Vytis“).

„Rungtynės nebuvo iš lengvųjų, trečias pralaimėjimas iš eilės. Manau didžiausias šių rungtynių minusas buvo tai, kad nesugebėjome sustabdyti jų aukštų žaidėjų ir 6 numerio Arturo Pelšo. Įsivėlėme į jų greitą žaidimą ir buvo sunku sustoti. Po ilgosios pertraukos įgavome daugiau drąsos, švelninome rezultatą , bet to neužteko, – sakė „PROmilės“ žaidžiantysis treneris Lukas Šidlauskas. – Smagu, kad į komandą rezultatyviai įsiliejo A.Sutkus, kuris davė gerą kovą, ir N.Stasiulionis, kuris po pertraukos grįžo į krepšinį. Nenuleidžiam nosių ir laukiam kitų rungtynių.“