„MKML-Mantinga“: „CIE LT Forge“ ambicijos ir per plauką nepasiektas trigubas dublis

„MKML-Mantinga“ čempionate pastarąją savaitę sužaistos dar 5 rungtynės.

A pogrupyje šiemet į pirmąjį ketvertą, suteiksiantį teisę vėliau žaisti A divizione, pretenduoja net 6 komandos, o jų tarpusavio mūšiuose įvyko viena itin svarbi dvikova. Jos metu „CIE LT Forge“ palaužė Birštono SC 81:71 ir į savo sąskaitą įsirašė 3 pergalę per 4 rungtynes. Tai yra labai rimta laimėjusios komandos paraiška pirmąjį čempionato etapą baigti pirmajame ketverte.

„CIE LT Forge“ į pergalę vedė Vytautas Skučas (16 taškų, 7 atkovoti kamuoliai, 9 rezultatyvūs perdavimai) ir Tomas Miškelis (15 taškų, 14 atkovotų ir 4 perimti kamuoliai).

Padirbėjo laimėtojai ir gynyboje – jiems pavyko apriboti Birštono SC lyderį naudingiausią lygos žaidėją Dominyką Jurgelionį iki 22 taškų (5/18 metimai iš žaidimo).

Gali būti, kad antrą pralaimėjimą per 5 mačus patyrusiems Birštono krepšininkams, norint patekti į pirmąjį ketvertą, dabar reikės įveikti tiek „Maristą“, tiek „Marijampolės SC-Mantingą“.

„Marista“ šią savaitę susitiko su čempionų titulą ginančiais „Veteranais“ ir taiklių metimų fiestoje pralaimėjo 90:130.

RUNGTYNIŲ NUOTRAUKŲ GALERIJA

Pastarieji po rungtynių pasidžiaugė sugrįžimu į pergalių po kelią po skaudaus pralaimėjimo Birštono komandai.

„Per rungtynes praleidome 90 taškų, tačiau patys surinkome net 130, ko pasekoje džiaugėmės ganėtinai lengva pergale. Nugalėtojo klausimas buvo išspręstas jau pirmajame kėlinyje, po kurio švieslentėje degę skaičiai 43:19 rodė mūsų užtikrintą pranašumą. Rezultatyviausiai rungtyniavo Ignas Antanaitis – 30 taškų, Mantvydas Kalinauskas pridėjo 26 ir atliko net 8 rezultatyvius perdavimus, 19 surinko Emilis Pilipavičius. Verta paminėti ir tai, kad visi „Veteranų“ komandos žaidėjai rungtynėse pelnė taškus! Tariame ačiū visiems susirinkusiems, tikimės džiuginti jus pergalėmis toliau!“, – taip rungtynes apibūdino čempionai.

„Maristai“ beliko pripažinti varžovų pranašumą: „Deja, šiose rungtynėse mūsų gynyba nebuvo tokia efektyvi kaip puolimas, praleidome daug taškų greitose atakose.“

B pogrupyje įtemptos kovos tikėtasi „Liudvinavo-Vyčio“ ir „Gudelių seniūnijos“ dvikovoje, tačiau mačą gana tvirtai 104:83 laimėjo pirmieji. Gudelių komanda pirmavo rungtynių pradžioje (12:5), bet joms įsibėgėjus „Liudvinavas-Vytis“ buvo nutolęs net 25 taškų skirtumu (54:29). Tiesa, po 3 kėlinių komandas teskyrė 11 taškų (76:65), bet perlaužti mačo eigos „Gudelių seniūnijai“ nepavyko.

RUNGTYNIŲ NUOTRAUKŲ GALERIJA

Per kitas rungtynes vicečempionai „Išvien“ 100:50 nepaliko vilčių Kalvarijos SC, o „Marijampolės SC-2005“ 107:82 įveikė Alytaus „Jump“.

„4 iš 4! Ačiū palaikiusiems, taip pat varžovams už kontaktinį krepšinį“, – po mačo ketvirtąja pergale savo „Facebook“ paskyroje pasidžiaugė „Išvien“, pažymėję, kad taškus pelnė visi 9 registruoti žaidėjai.

RUNGTYNIŲ NUOTRAUKŲ GALERIJA

„Jump“ po rungtynių galėjo pasiguosti tuo, kad rimtai susikovė su favoritais – ketvirtojo kėlinio viduryje komandas teskyrė 7 taškai (85:78).

Būtent alytiškiai per šias rungtynes buvo per žingsnį nuo pirmojo sezono trigubo dublio. Komandos kapitonas Šarūnas Totoraitis per 30 min. pelnė 13 taškų, atkovojo 12 kamuolių ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

Su paprastesniu pasiekimu – dvigubu dubliu – šią savaitę iš viso baigė 10 krepšininkų.

Savaitės dvigubi dubliai

Žaidėjas		Komanda			Statistika
Aidas Sabukonis		„Išvien“		12 tšk., 13 atk.k.
Aldas Moliušis		„Išvien“		16 tšk., 10 atk.k.
Paulius Parachomikas	„Išvien“		12 tšk., 16 atk.k.
Robertas Guščius	Kalvarijos SC		16 tšk., 10 atk.k.
Karolis Pupinis		„Gudelių seniūnija“	12 tšk., 12 atk.k.
Karolis Rimgaila	„Gudelių seniūnija“	18 tšk., 14 atk.k.
Šarūnas Totoraitis	„Jump“			13 tšk., 12 atk.k. (9 rez.p.)
Vaidas Celiešius	Birštono SC		10 tšk., 13 atk.k.
Tomas Miškelis		„CIE LT Forge“		15 tšk., 14 atk.k.
Nerijus Černa		„CIE LT Forge“		10 tšk., 10 atk.k.

VISI SEZONO DVIGUBI DUBLIAI