„MKML-Mantinga“ Kalėdinė taurė – „Išvien“ rankose

Vilkaviškyje praūžusios „MKML-Mantinga“ Kalėdinės taurės turnyro laimėtojais tapo „Išvien“ krepšininkai, finale palaužę „Liudvinavą-Vytį“ 98:80 (27:20, 25:12, 31:30, 15:18).

Finalo rungtynes geriau pradėjo „Išvien“, kurie atitrūko net 14:4, tačiau „Liudvinavas-Vytis“ nebuvo nusiteikęs taip anksti sudėti ginklų ir netruko sugrįžti į rungtynes (20:17).

Antrajame kėlinyje „Išvien“ susigrąžino dviženklę persvarą (39:28, 44:32), o prieš didžiąją pertrauką atitrūko net 20 taškų (52:32). Antrojoje mačo dalyje „Liudvinavui-Vyčiui“ pavyko kuriam laikui padėtį aikštėje stabilizuoti, tačiau skirtumas nesumažėjo.

FINALO NUOTRAUKŲ GALERIJA

Naudingiausiu turnyro žaidėju išrinktas čempionų vidurio puolėjas Paulius Gvazdaitis. Finale jis pelnė 23 taškus ir atkovojo 9 kamuolius, o pusfinalyje pasižymėjo 18 taškų ir 6 atkovotais kamuoliais.

„Kalėdinės nuotaikos man dar nėra, tai va čia ir yra jos pradžia, jau susiformavo, – džiaugėsi pirmąjį savo gyvenime naudingiausio turnyro žaidėjo prizą atsiėmęs aukštaūgis. – Finale varžovai tikriausiai turėjo mažiau energijos. Sakėme, kad laimės tie, kas turės daugiau noro. Todėl mums turbūt ir pasisekė labiau.“

Gražiu finalo rungtynių akcentu tapo po pirmojo kėlinio įvykęs regiono krepšiniui nusipelniusių asmenų, kurie šiemet šventė ar dar švęs jubiliejus, pagerbimas. Sveikinimų sulaukė 65-ąjį gimtadienį netrukus švęsiantis Marijampolės krepšinio federacijos prezidentas krepšinio mecenatas Klemencas Agentas, 50-mečius pažymėję didelis krepšinio entuziastas „Gudelių seniūnijos“ vadovas Žydrūnas Krulikas ir treneris Domas Kriščiūnas bei 30-ąjį gimtadienį atšventęs teisėjas Rytis Vitkus.

JUBILIATŲ PAGERBIMO NUOTRAUKŲ GALERIJA

Deividas Jurkša, Domas Kriščiūnas, Rytis Vitkus, Klemencas Agentas ir Žydrūnas Krulikas.

Turnyro pusfinalyje „Išvien“ nugalėjo „Marijampolės SC-Mantingą“ 82:74. Jaunieji Marijampolės SC auklėtiniai visas rungtynes neleido atsipalaiduoti kur kas aukštesniems ir tvirtesniems suaugusiems varžovams, tačiau pabaigoje vis dėlto nepajėgė perimti mačo kontrolės į savo rankas ir turėjo pripažinti pralaimėjimą.

PUSFINALIO NUOTRAUKŲ GALERIJA

Kitame pusfinalyje „Liudvinavas-Vytis“ pateikė nedidelę staigmeną nugalėdamas „Veteranus“ 71:64. Mačo laimėtojai kontroliavo jo eigą beveik visą laiką, o jų padėtis buvo susvyravusi tik ketvirtojo kėlinio viduryje, kai po trijų „Veteranų“ tritaškių ir Armino Puišio dvitaškio skirtumas ištirpo iki minimumo (65:64). Vis dėlto per paskutiniąsias 4 min. taškus jau pelnė tik „Liudvinavas-Vytis“, kuris ir šventė pelnytą pergalę.

PUSFINALIO NUOTRAUKŲ GALERIJA

Po pusfinalio rungtynių Vilkaviškio sporto ir pramogų centre įvyko nuotaikingas „ART Glacio“ krepšinio įgūdžių konkursas tarp vietos „Perlo“ jaunųjų krepšininkų, kuriame geriausią meistriškumą pademonstravo ir nugalėtoju tapo Einoras Auksoraitis.

„ART Glacio“ krepšinio įgūdžių konkurso dalyviai.

„ART GLACIO“ ĮGŪDŽIŲ KONKURSO NUOTRAUKŲ GALERIJA

Po jaunųjų krepšininkų į aikštę žengė „RA Auto“ Snaiperių konkurso dalyviai, tarp kurių į finalą prasibrovė Eimantas Valiukas iš „Išvien“ ir Dominykas Jurgelionis iš Birštono SC. Pastarasis dar po pirmojo etapo turėjo dalyvauti papildomoje serijoje, kad neužbaigtų savo pasirodymo labai greitai, o tuomet taip įsibėgėjo, kad finalą laimėjo triuškinamai – 23:13.

Po pergalingo pasirodymo nugalėtojas sakė pats nelabai tikėjęs, kad papildomoje serijoje pavyks prasibrauti į antrąjį etapą, todėl, be abejo, džiaugėsi galutine pergale.

„Finale tokio rezultato ir tikėjausi, daug sportuoju, dėl to ir stengiuosi. Specialiai šiam konkursui nesiruošiau, kiekvieną dieną sportuoju, mėtau ir tiek“, – po turnyro šypsojosi naujasis „MKML-Mantinga“ tritaškių metimų karalius.

„RA Auto“ Snaiperių konkursą laimėjo Dominykas Jurgelionis.

„RA AUTO“ SNAIPERIŲ KONKURSO NUOTRAUKŲ GALERIJA

„MKML-Mantingos“ vadovas Deividas Jurkša po renginio džiaugėsi įgyvendinta idėja surengti šventę už Marijampolės ribų ir dėkojo bendruomenę puikiai priėmusiam Vilkaviškiui.

„Labai džiaugiuosi šia švente, visa komanda įdėjo daug darbo ir manau, kad renginys pavyko. Idėja surengti renginį Vilkaviškyje gimė prieš gerą mėnesį, norėjosi kažko naujo, geriausioms komandoms suorganizuoti kažką neįprasto, – kalbėjo pagrindinis šventės organizatorius. – Noriu labai padėkoti visiems lygos ir šios šventės rėmėjams. Kiek teko bendrauti su skirtingų įmonių vadovais, jautėsi visų geranoriškumas, todėl didelis ačiū jiems visiems. Taip pat didelis ačiū visai mano komandai, kuri padėjo surengti šią šventę. Organizuodami mes įdedame visą širdį, manau, šis renginys gerai pavyko, tad jau teko girdėti gerų atsiliepimų iš dalyvių. Ateityje kartelės tikrai nenuleisime ir surengsime dar ne vieną tokį įspūdingą renginį. Pasinaudodamas proga, linkiu visiems sportininkams, treneriams, teisėjams, žiūrovams gerų švenčių, truputį pailsėti nuo oranžinio kamuolio ir po Naujųjų metų šventės sugrįžti į „MKML-Mantinga“ kovoti dėl antrojo sezono trofėjaus.“