“MKML-Mantinga” ketvirtfinalio porų apžvalga (“B divizionas”)

Iki ilgai lauktų “MKML-Mantinga” atkrintamųjų rungtynių laukti liko nedaug. Už daugiau nei savaitės, kovo 21 d. startuos ir “B diviziono” ketvirtfinaliai, kuriuose 4 komandos kovos dėl teisės varžytis “MKML-Mantinga FINAL FOUR”.  “MKML-Mantinga” nutarė apžvelgti visas  ketvirtfinalio poras ir jų kelią iki atkrintamųjų.

“B divizione” pirmąsias dvi vietas užėmusios komandos patenka tiesiai į “MKML-Mantinga” pusfinalį, o 3-6 vietas užėmusios komandos kovos papildomame, ketvirtfinalio etape.

“SKK”  (3) – “Kadis” (6)

Ryški šios poros favoritė neabejotinai laikoma “SKK” komanda, kuri dar pirmame etapo buvo viena pretendenčių patekti į stipriausiųjų divizioną, o su 2 pergalėmis ir 4 pralaimėjimais liko vos per žingsnį nuo TOP 8 etapo. Antrajame etape “SKK” šiek tiek pristabdė ir iš  5 rungtynių “B Divizione”, pergalę šventė triskart. Komandą sukrėtė rimtos permainos, atkrintamasias rungtynes “SKK” pasitinka be vieno iš savo svarbiausių žaidėjų – Alberto Jakubausko, kuris nutarė prisijungti prie “A divizione” rungtyniaujančios “Išvien” komandos.  Tačiau net ir dėl tokios netekties, “SKK” laikoma aiškia šios poros favorite. “Kadis” antrajame etape, kaip ir pirmajame  taip ir neiškovojo nė vienos pergalės. Tarpusavio dvikovos su “SKK” taip pat ne jaunųjų “Kadžio” komandos krepšininkų pusėje. Pirmajame etape susitikę komandos išsiskyrė 43 taškų skirtumu – susitikimą rezultatu 93:50 laimėjo “SKK”, antroji tarpusavio dvikova baigėsi mažesniu skirtumu, tačiau “Kadis pralaimėjo 67:83. Poros nugalėtoja pusfinalyje susitiks su “Kalvarija”, kuri antrajame etape patyrė vos viena pralaimėjimą.

“Simedva” (4) – “Autoklubas” (5)

Kiek įdomesnė dvikova, kurioje nugalėtoją įvardinti kiek sunkiau. Pradėkime nuo pradžių.  “Simedva” ir “Autoklubas” išvengė tarpusavio dvikovos pirmajame etape.  Antrajame etape susitikę komandos kaip reikiant susikovė ir tik po permainingos kovos rezultatu 90:79 pergale džiaugėsi “Simedva”. Pastaroji dar iškovojo pergalę prieš “Kadį” ir to pakako užimti 4-tąją vietą “B divizione”. “Autoklubas” su vos vienos pergalės kraičiu “B divizione” priešpaskutinis, o pergalė iškovoti tik prieš “Kadį”. Visgi, šios poros tarpusavio dvikova nuteikia optimistiškai ir žada intrigą, juolab, jog žaidžiama iš dviejų rungtynių.  Laimėjusios komandos pusfinalyje jau laukia “B divizione” visas pergales iškovojusi “Mantoro” ekipa. Pusfinaliuose komandos dar kartą žais iš dviejų rungtynių ir išsiaiškins, kas kausis finale, o kas dėl trečiosios vietos. Finalas ir rungtynės dėl bronzos bus žaidžiamos iš vienų rungtynių “Krepšinio savaitgalio” metu.

“MKML-Mantinga” atkrintamosios bus žaidžiamos kovo 21 – balandžio 15 dienomis