“MKML-Mantinga” ketvirtfinalio porų apžvalga (“A divizionas – TOP 8”)

Iki ilgai lauktų “MKML-Mantinga” atkrintamųjų rungtynių laukti liko nedaug. Už daugiau nei savaitės, kovo 21 d. startuos ketvirtfinaliai, kuriuose 8 komandos kovos dėl teisės varžytis “MKML-Mantinga FINAL FOUR”.  “MKML-Mantinga” nutarė apžvelgti visas  ketvirtfinalio poras ir jų kelią iki atkrintamųjų.

“Perlas” (1) –  “ŽSM” (8)

“MKML-Mantinga” čempionai 2017 – ir tuo daug kas pasakyta. Pirmajame etape “Perlas” patyrė vos vieną pralaimėjimą, o antrajame etape laimėjo visus 7 susitikimus ir užtikrintai laimėjo “MKML-Mantinga” reguliarųjį sezoną. Antrojo etapo pradžioje “Perlas” dar pasipildė dviem pajėgiais žaidėjais ir, atrodo, yra įjungę “čempionišką” režimą bei yra pasiruošę titulo gynybai. Vienintelė “Perlą” nugalėjusi ekipa šiame sezone yra “Išvien”, su kuria susitikti bus galima nebent tik  “MKML-Mantinga FINAL FOUR” metu. Jų priešininkai “ŽSM” antrajame etape pasiekė vos vieną pergalę ir kaip sakė “ŽSM” treneris, vien jau patekimas į stipriausiųjų aštuonetą yra geras rodiklis jų komandai. Visgi, per anksti nurašyti ir nuvertinti jaunuosius krepšininkus nevalia. Jie jau pademonstravo tiek pirmajame, tiek antrajame etape, jog gali mesti iššūkį bet kam ir kautis su visais varžovais.

 

“Aikštelė 44-Mantinga” (2) – “Igliauka” (7)

“Aikštelė 44-Mantinga” šiame sezone demonstruoja itin aukšto lygio krepšinį ir ilgąją sezono pusę tiesiog dominavo čempionate ir turėjo ilgiausią pergalių seriją – 10 laimėjimų iš eilės. Atrodė, jog niekas nesugebės pastoti kelio ir įveikti “Aikštelę 44-Mantinga”. Visgi, po sėkmingo pirmojo etapo, laukė sunkus ir permainingas antrasis. “Aikštelė 44-Mantinga” antrąjį etapą pradėjo užtikrintai, tačiau vėliau išsibalansavo ir pateko į blogą atkarpą. Pirmasis pralaimėjimas patirtas rungtynėse su “Perlu”. Dar kartą komanda pralaimėjo rungtynėse būtent su “Igliauka” ir labai dideliu skirtumu 94:128. Tokia pergalė turėjo kaip reikiant pakylėti Tado Prajaros auklėtinius, kurie antrajame etape pasiekė vos 2 pergales. “Igliaukos” žaidimas kardinaliai pasikeitė po to, kai į ekipą atvyko ilgametis LKL žaidėjas Darius Gvezdauskas, su kuriuo “Igliauka” iškovojo 2 pergales iš 3. Šios ketvirtfinalio poros rungtynės turėtų būti labai įdomios. Ar pavyks “Igliaukai” dar kartą įkąsti “Aikštelei 44-Mantinga”?

“Išvien” (3) – “Sasnava-Avansas” (6)

Praėjusios sezono finalininkė “Išvien” neslėpė noro pakartoti, o galbūt ir pagerinti praėjusios sezono rezultatus. “Išvien” taip pat labai galingai pradėjo pirmąjį etapą, kuriame nesulaukę pasipriešinimo, laimėjo visas “A pogrupio” rungtynes ir pakelta galva žengė į “A divizioną”. II-ajame etape “Išvien” kankino vienas dalykas – į rungtynes niekad nesusirinkdavo pilna sudėtis, visgi, net ir su tokia bėda, 5-7 žaidėjai parodydavo brandą ir charakterį bei toliau skynė pergales. Šiame sezone juo sustabdė tik dvi ekipos-favoritės: “Perlas” ir “Aikštelė 44-Mantinga”. Vos du pralaimėjimai lėmė, jog “Išvien” atkrintamosiose startuoja iš trečiosios pozicijos. Jų varžovai “Sasnava-Avansas” kol kas dar tik įrodinėja savo vertę ir “A divizione” yra iškovoję vos dvi pergales visos jos prieš autsaiderius – “ŽSM” ir “Igliauką”. Prieš kitas komandas “Sasnavai-Avansui” sekėsi daug sunkiau ir pergalių neiškovota. Kaip bebūtų, komanda turi Giedrių Pečiulionį, aplink kurį sukasi visas ekipos žaidimas ir kuris gali būti labai svarbiu faktoriumi ketvirtfinalyje.

 

“Liudvinavas” (4) – “Veteranai” (5)

Bene mažiausiai prognozuojama pora. Turnyrinės lentelės kaimynai, kurie  “A DIVIZIONE” iškovojo po 3 pergales ir suklupo po 4 kartus. “Liudvinavas” jau eilę metų demonstruoja pavydėtiną stabilumą. Tie patys žaidėjai gina “Liudvinavo” ekipos spalvas jau daugiau kaip 6 metus. Ypatingai “Liudvinavas” žino kaip reikia žaisti, kai to labiausiai reikia. Tad jų užimta ketvirtoji pozicija atspindi realų ekipos pajėgų. Visgi, neverta pamiršti,  šioje poroje patirtis ir branda būtent “Liudvinavo” koziris. “Veteranai” yra viena labiausiai neprognozuojamų ekipų. Jie gali triuškinti bet ką, gali tas pačias rungtynes ir pralaimėti. Tą puikiai parodė paskutinės reguliariojo čempionato rungtynės, kuriose “Veteranai” prieš čempionus “Perlą” susikrovė net 20 taškų persvarą, tačiau sugebėjo pralaimėti jas. Tai neabejotinai įdomiausia šio ketvirtfinalio pora, kurią nuspėti yra labai sunku. Tarpusavio dvikovą po taip pat permainingos kovos laimėjo “Liudvinavas”. “Veteranų” komanda paskutinę akimirką papildė RKL čempionate rungtyniaujantis puolėjas. Visgi, koks jo indėlis į komandą bus svarbus, atsakys tik laikas.

“MKML-Mantinga” atkrintamosios bus žaidžiamos kovo 21 – balandžio 15 dienomis. Poros sužais po dvejas tarpusavio rungtynes, o laimėtojai keliaus į “MKML-Mantinga FINAL FOUR”

Realistic 3d brick wall with projectors studio interior background vector illustration