„MKML-Mantinga“ komandų apžvalga: „Kalvarijos SC“

Tryliktoji komanda – „Kalvarijos SC“

Tryliktoji komanda lygoje yra 18 kilometrų nuo Marijampolės nutolusi Kalvarijos sporto centro ekipa. Galime drąsiai teigti, jog Kalvarija išgyvena krepšinio “renesansą” ir jau daugelį metų dalyvauja tiek vyrų tiek vaikų lygose. Anksčiau “Kalvarijos” komandoms didžių pergalių iškovoti nepavyko, bet negalime nepaminėti pernai metų sezono. Nors sezonas buvo keistas ir neįprastas jį nutraukus “Sangrūdos DankesTrans” komanda buvo pirmoje vietoje ir tapo čempionais. Sezoną komanda pradėjo atstovaudama “Kalvarijos” vardą, bet atsiradus rėmėjams “Sangrūdos DankesTrans” komanda eigoje pakeitė pavadinimą ir gavę pagalbos biudžete prisiviliojo pajėgius žadėjus tokius kaip A.Pelšs, P.Grigaitis, E.Stanionis, K.Pupinis, D.Rinkūnas, A.Birgelis, kurie šlavė visus varžovus sau iš kelio. Prie komandos vairo stovėjo Kalvarijos krepšinio entuziastas ir puoselėtojas K.Birgelis, kuris kaip ir daugumą Kalvarijos dalyvavimo “MKML” lygoje metų yra vienas pagrindinių komandos vadovų. Šiemet komanda yra kardinaliai pasikeitus tiek sudėtimi, tiek tikslais.

Komandos pagrindą sudaro jauni ir perspektyvūs vietiniai žaidėjai. “Kalvarijos SC” yra viena jauniausia komandų lygoje ir sudėtyje turi patį jauniausią lygos krepšininką gimusį 2007 metais. Sudėtyje išskirti vaikinus kurie ves komandą į priekį yra be galo sunku. Manome. kad lyderiais turėtų tapti lygos patirties turintys D.Vincevičius, E.Rentelis, M.Radzevičius. 2004 ir 2005 metais gimę vaikinai kurių sudėtyje yra daugiausia turėtų po truputį atsiskleisti ir įrodinėti savo vertę mėgėjų lygoje. Jaunimo komanda dar dalyvauja “MKL” čempionate, žaidimas tarp savo bendraamžių vaikinams duoda pasitikėjimo ir susikalbėjimo.

Šį sezoną “Kalvarijos SC” ekipa vienintelė kuri dar nespėjo sužaisti nei vienų varžybų. Tik leidus grįžti į krepšinio sales pirmąją varžybų dieną stengsimės susipažinti su šia komanda iš arčiau.

Komandos tikslai šiam sezonui išlieka kuklūs. Pagrindinis uždavinys ne pergalės, o tobulėjimas. “Kalvarijos SC” turėtų varžytis B divizione ir siekti iškovoti kelias pergales, o pasistiprinus gal pakovoti dėl B diviziono “Final 4” etapo.

“Kalvarijos SC” debiuto teks palaukti. Pasibaigus karantino laikotarpiui tikimės, kad komanda leis mėgautis jų žaidimu.

Leave a Reply