„MKML-Mantinga“: paaiškėjo pirmieji du Kalėdinės taurės dalyviai

„MKML-Mantinga“ čempionate paaiškėjo tiek A, tiek B pogrupių nugalėtojai, kurie pelnė teisę ir gruodžio 18 dieną dalyvauti Kalėdinės taurės turnyre Vilkaviškyje.

A pogrupio nugalėtojais tapo čempionų titulą ginantys „Veteranai“, 100:85 nugalėjo „CIE LF Forge“. „Veteranai“ pirmąją čempionato etape iškovojo 6 pergales ir patyrė vieną pralaimėjimą. Čempionus pergalių skaičiumi gali pavyti tik „Marijampolės SC-Mantinga“, tačiau ši ekipa pralaimėjo „Veteranams“ tarpusavio mačą.

Per kitas A pogrupio rungtynes „Marista“ galbūt kiek netikėtai 87:82 palaužė „Kapčiamiestį-Litekmą“ ir šiai komandai komplikavo kovą dėl vietos pirmajame ketverte bei antrojo etapo A divizione.

„Maristą“ į pergalę atvedė po 22 taškus pelnę Armandas Macinavičius ir Paulius Dembinskas, o Lukas Kuzminskis pasižymėjo galingi dvigubu dubliu – 13 taškų ir 17 atkovotų kamuolių (7 rezultatyvūs perdavimai).

„Visas 40 minučių krepšinio aikštelėje tvyrojo įtampa, tačiau ketvirtojo kėlinio antroje pusėje įrodėme priešininkams, kad mūsų komanda nesiruošia grįžti namo su pralaimėjimu“, – taip mačą savo paskyroje „Facebook“ apibūdino Marista“.

Kapčiamiesčio komandos neišgelbėjo pirmą kartą savo ekipai šį sezoną atstovavęs Šarūnas Labenskas, pelnęs 37 taškus.

Per trečiąsias A pogrupio savaitės rungtynės „CIE LT Forge“ 60:74 pralaimėjo Kalvarijos „98ers“, kuriems tai buvo pirmoji pergalė klubo veiklos istorijoje. Pačiai „CIE LT Forge“ šis pralaimėjimas gali kainuoti ir poziciją pirmajame ketverte bei vietą A divizione.

„98ers“ ekipą į pirmąją pergalę atvedė Rytis Gutkauskas, pelnęs 22 taškus. Martynas Dvylis pridėjo 15 taškų, Gediminas Lietuvininkas – 12.

B pogrupio nugalėtojų vardą užsitikrino „Išvien“ komanda, 102:69 įveikusi „Marijampolės SC-2005“. Įdomu, kad po 3 kėlinių šiame mače komandas teskyrė 7 taškai (66:59), bet paskutiniame ketvirtyje vicečempionai „Išvien“ nurūko toli į priekį.

„Nors varžovai kovojo be lyderių, tris kėlinius „turėjome daug reikalų“, ačiū jiems už gerą kovą! Emocijų kaina – 45 eur., padėsime lygai augti“, – apie rungtynes ir gautas dvi technines pražangas savo paskyroje „Facebook“ parašė „Išvien“.

Pogrupio antrojoje vietoje tvirtai jaučiasi „Liudvinavas-Vytis“, galintis jau trečiadienį užsitikrinti šią poziciją sau iki pirmojo etapo pabaigos ir taip pat pelnyti teisę dalyvauti Kalėdinės taurės turnyre. Tam reikia per paskutiniąsias savo pirmojo etapo rungtynes nugalėti „Marijampolės SC-2005“. Kitokios baigties atveju – antrosios vietos likimas pakibtų ore.

„Liudvinavas-Vytis“ pastarąją savaitę neturėjo vargo per rungtynes su Kalvarijos SC (106:59).

Trečiąją vietą B pogrupyje užima „Gudelių seniūnija“, 95:69 įveikusi Alytaus „Jump“.  Per šį mačą įspūdingą individualų pasirodymą surengė Kęstas Žilvys – 23 taškai, 28 atkovoti kamuoliai, 7 rezultatyvūs perdavimai (47 naudingumo balai).

Arti trigubų dublių šią savaitę buvo jau minėti L.Kuzminskis ir K.Želvys, tačiau šis kalnas liko neįveiktas. Iš viso lygoje per savaitę buvo užfiksuota 13 dvigubų dublių, o Paulius Parachomikas ir toliau lieka vieninteliu žaidėju, kuris tokį pasiekimą užfiksavo per visas šio sezono rungtynes.

Aštuntosios savaitės dvigubi dubliai
Arūnas Matulavičius	„Punia“			32 tšk., 20 atk.k. 
Dovydas Nometka		„Punia“			16 tšk., 17 atk.k. 
Rytis Gutauskas		„98ers“			22 tšk., 12 atk.k. 
Kęstas Žilvys		„Gudelių seniūnija“	23 tšk., 28 atk.k. (7 rez.p.) 
Karolis Pupinis		„Gudelių seniūnija“	17 tšk., 13 atk.k. 
Karolis Rimgaila	„Gudelių seniūnija“	16 tšk., 16 atk.k. 
Matas Filipovas		Kalvarijos SC		12 tšk., 11 atk.k. 
Lukas Kuzminskis	„Marista“		13 tšk., 17 atk.k. (7 rez.p.) 
Laimonas Juškauskas	„Kapčiamiestis-Litekma“	13 tšk., 15 atk.k. 
Paulius Gvazdaitis	„Išvien“		21 tšk., 19 atk.k. 
Paulius Parachomikas	„Išvien“		23 tšk., 12 atk.k. 
Emilis Pilipavičius	„Veteranai“		16 tšk., 11 atk.k. 
Tomas Miškelis		„CIE LT Forge“		21 tšk., 12 atk.k.

PILNA SEZONO TRIGUBŲ DUBLIŲ STATISTIKA