“MKML-Mantinga” sekmadienio kovos: “Aikštelės 44-Mantinga” ir “Išvien” pratęsė pergalių serijas, “Mantoras” sutriuškino “Autoklubą” (VIDEO)

Šį sekmadienį  (01.14) “MKML-Mantinga” čempionate tęsėsi antrojo etapo kovos ir buvos sužaist trejos rungtynės.

“Aikštelė 44-Mantinga” antrą kartą pranoko “Sasnavą-Avansą”

Pirmosiose vakar rungtynėse “A divizione” “Aikštelė 44-Mantinga” rezultatu 107:82 antrą kartą iš eilės įveikė “Sasnavą-Avansą” .

“Aikštelės 44-Mantinga” komandai tai buvo jau 7-tosios laimėtos rungtynės iš eilės šiame sezone.

Komandų startiniai penketai

Aikštelė 44-Mantinga: 9. A. BIRGELIS, 12. V. SKUČAS, 15. L. MIKNEVIČIUS, 22. E. SEDEREVIČIUS, 23. G. Galinauskas
Sasnava-Avansas: 3. L. LUKOŠENKINAS, 7. M. BRAZAUSKAS, 14. L. VABALEVIČIUS, 17. E. BULOTA, 23. R. GYLYS.

Be Giedriaus Pečiulionio rungtynes pradėję sasnaviečiai neblogai priešinosi MKML bronzos medalių laimėtojams ir įpusėjus pirmajam kėliniui pirmavo 11:9, o po pirmojo kėlinio atsiliko tik trimis taškais  24:27.

Savo pranašumą “Aikštelė 44-Mantinga” pradėjo rodyti antrajame kėlinyje, kai sužaidus tris minutes išsiveržė į priekį dviženkliu skirtumu (36:26), o prieš pat didžiąją pertrauką jį minimaliai padidino (53:42).

“Aikštelė 44-Mantinga” visus taškus ant “i” sudėliojo trečiajame kėlinyje, kurį laimėjo 30:15 ir užtikrintai laikė rungtynių kontrolę savo rankose iki pat susitikimo pabaigos.

“Aikštelė 44-Mantinga”: G. Galinauskas 24, L. Miknevičius 16, E. Sederevičius ir A. Birgelis po 15, A. Čibiras 12.

“Sasnava-Avansas”: L. Vabalevičius 25, L. Lukošenkinas 14, G. Pečiulionis 11.

"Aikštelės 44-Mantinga" naujoko Gvido Galinausko komentaras po pergalės "A divizione"#MKML#TOP8#ADivizionas

Posted by MKML on 2018 m. Sausis 14 d., Sekmadienis

Giedrius Pečiulionis​ nesureikšmino savo komandos kluptelėjimo "A divizione"

Giedrius Pečiulionis nesureikšmino savo komandos kluptelėjimo "A divizione"#MKML#TOP8#Adivizionas

“Išvien” palaužė “Igliauką” ir pratęsė pergalių seriją iki 7

Antrosios vakaro rungtynėse “Išvien” išbarstė triuškinantį pranašumą, tačiau įveikė “Igliauką” rezultatu 101:92. “Išvien” komandai tai buvo 7 pergalė iš eilės čempionate. Be pralaimėjimų žygiuojanti “Išvien” kartu us

Igliauka: 7. L. Trušas, 8. E. PUSVAŠKIS, 10. E. MASAITIS, 14. K. RIMGAILA, 15. T. BINDOKAS
Išvien: 00. A. SABUKONIS, 1. E. VALIUKAS, 4. D. KISIELIUS, 13. A. LEVANAS, 14. G. NAVICKAS

Rungtynių pradžioje “Igliauka” mažai kuo nusileido “Išvien” ekipai ir po pirmoj kėlinio atsilikinėjo vos 5 taškų skirtumu 22:27. Visgi, antrajame kėlinyje  “Išvien” įjungė aukštesnę pavarą ir susikrovė triuškinantį pranašumą bei prieš didžiąją pertrauką saugiai pirmavo 54:34, o po trečiojo kėlinio persvarą tebebuvo triuškinanti – 77:59.

Ketvirtajame kėlinyje “Igliauka” pradėjo mažinti savo deficitą, kuris vienu metu sumenko tik iki 8 taškų (84:92). Visig, tai buvo viskas, ką “Igliaukai” pavyko pasiekti šiose rungtynėse. “Išvien” surengė keletą sėkmingų atkarpų ir išlaikė persvarą bei šventė pergalę.

“Igliauka”: T. Bindokas 18, E. Masaitis 17, L. Trušas 14, E. Pusvaškis 12, E. Kursevičius 11.

“Išvien”: E. Valiukas 26, A. Levanas 20, P. Gvazdaitis 15, D. Kisielius 14, A. Sabukonis ir G. Navickas po 11.

Tadas Prajara​ komentaras po rungtynių. "Igliauka" 92:101 "Išvien".

Tadas Prajara komentaras po rungtynių. "Igliauka" 92:101 "Išvien".#MKML#TOP8#Adivizionas

"Išvien" puolėjas Tomas Kisieliauskas​ pripažino, jog rungtynių pabaigoje jo komanda atsipalaidavo.

"Išvien" puolėjas Tomas Kisieliauskas pripažino, jog rungtynių pabaigoje jo komanda atsipalaidavo.#MKML#TOP8#Adivizionas

“Mantoras” nepasigailėjo “Autoklubo”

Paskutinėse vakaro rungtynėse vyko “B diviziono” kovos, kuriose “Mantoras” net 34 taškų skirtumu sudorojo “Autoklubą”.

Kad “Mantoras” nenusiteikęs juokauti, parodė jau susitikimo pradžioje bei laimėjo pirmąjį kėlinuką 24:7, po antrojo kėlinio persvara šoktelėjo iki 25 taškų – 35:20.

“Autoklubo” viltys pakovoti dėl pergalės buvo galutinai sugniuždytos trečiajame kėlinyje, kurį dar kartą užtikrintai laimėjo “Mantoras”. Prieš lemiamą ketvirtį “Mantoro” persvara jau niekam nekėlė abejonių – 72:38. ketvirtasis rungtynių kėlinys buvo tik formalumas. Galutinis rezultatas švieslentėje skelbė “Mantoro” pergalę rezultatu 85:51.

“Mantoras”:T. Vitkevičius 26, A. Migliušas 21, R. Jasiliūnas 20.

“Autoklubas”: T. Žalkauskas 13, T. Katkevičius 11.