#MKML10-mečioŽmonės: Mantas Varnagiris

#MKML10-mečioŽmonės” – rubrika skirta paminėti Marijampoles krepšinio mėgėjų lygos dešimtąjį-jubiliejinį sezoną.

Rubrikos tikslas – pakalbinti pačius svarbiausius žmones, kurie su lyga kartu nuėjo visą kelią – 10 metų ir paliko giliausius įspaudus. Vis kitas “#MKML10-mečioŽmogus” atsakinės į dešimt simbolinių klausimų apie viską, ką teko patirti per tą laiką ir kaip viskas keitėsi.

Mantas Varnagiris

Mantas Varnagiris – MKML rungtyniauja nuo pirmojo sezono, tris kartus kartus tapo MKML čempionu bei dalyvavo net 7-iuose finaliniuose ketvertuose.

Kviečiame dešimčiai klausimų-atsakymų su #MKML10-mečioŽmogumi” – Mantu Varnagiriu.

„10 klausimų ir atsakymų“ su Mantu Varnagiriu

 1. Rungtyniauji MKML čempionate nuo pat pirmojo sezono. Kaip viskas prasidėjo, kaip nusprendėte burtis ir žaisti?
  Prasidėjo viskas nuo gero draugo Vytauto Čėsnos, kuris jau žaidė ,,Arotena‘‘ komandoje. Jam pasiūlius prisijungiau ir aš. Tuo metu buvau moksleivis, todėl nebuvo sunku apsispręst, norėjosi kuo daugiau žaidybinio laiko.  Tada komandos vadovas buvo Tomas Vyšniauskas, su kuriuo dažniausiai ir  dalyvaudavome čempionate.
 2. Prisimink pirmąjį sezoną, koks jis buvo?
  Pirmasis sezonas buvo sunkus, nes varžovai buvo vyresni ir fiziškai stipresni. Jeigu gerai pamenu sezone iškritome atkrintamosiose, todėl nevertinu sezono labai gerai. Tačiau buvo smagu žaisti naujoje lygoje ir išbandyti save.
 3. Per visą karjerą atstovavai labai daug komandų. Primink visiems kokiems klubams ir kada atstovavai?
  Nuo lygos pradžios iki 2015 m. bei 2018-19 m. sezone atstovavau ,,Arotena‘‘ komandą. 2015-16 m. bei šių metų nebaigtame sezone buvau ,,Liudvinavas-Vytis‘‘ komandoje. Taip pat esu atstovavęs ,,Perlas‘‘ komandą 2016-17 m. ir 2017-18 m. sezonuose.
 4. Kaip keitėsi MKML per tuos dešimt metų, kas pasikeitė labiausiai?MKML lyga sparčiai tobulėja, varžybos tampa mažu renginiu, kuris pritraukia vis daugiau naujų ir pajėgių žaidėjų, rėmėjų bei žiūrovų. Varžybos vyksta dažniausiai pagrindinėje miesto salėje, kurioje smagu žaisti.
 5. Koks MKML epizodas per tavo karjerą tau įsiminė labiausiai ir kodėl?
  Gražių epizodų buvo ne vienas, sunku išskirti. Galima paminėti, kad ir šių metų Vytauto Čėsnos pergalingą metimą prieš ,,ŽSM- Jaunystė‘‘ komandą. Taip pat prie įsimintinų akimirkų galima priskirti 2016-17 m. sezono pusfinalį, kuriame įveikėme, mano nuomone pajėgesnę ,,Aikštelė44‘‘ komandą.
 6. Šiais metais pats vadovauji komandai, ar tai sunkiau nei žaisti?Nežinau ar tai galima vadinti vadovavimu. Komandoje smagu žaisti tarp draugų, dėl ko ir stengiausi suburti komandą. Varžybų metu, dažnai ir pats išbėgu į aikštelę, todėl negaliu sakyt, kad vadovauju, stengiamės tartis kartu.
 7. Kokią vietą tavo gyvenime užima MKML, vis dėl to 10 metu kartu? 🙂
  MKML mūsų miesto lyga, dėl ko joje smagu žaisti ir praleisti laiką su draugais. Keista būtų joje nedalyvauti, galima sakyt šiek tiek net jaučiuosi įsipareigojęs, tačiau norisi kiekvieną sezoną pasirodyti  vis geriau, dėl ko ir dalyvauju.
 8. Kuris žaidėjas, tavo manymu, yra geriausias MKML visų laikų žaidėjas?
  Vienas geriausių lygoje, mano nuomone yra daug sezonų MKML lygai atidavęs Artūrs Pelšs, nors ir ne vietinis krepšininkas, tačiau dėl jo kaltės, ne viena komanda laimėjo aukso medalius.
 9. Kuri krepšinio šventė („MKML žvaigždžių diena“ ar „Krepšinio savaitgalis“) tau paliko didžiausią įspūdį ir kodėl? (ir kurių metų)
  Man labiau patinka Krepšinio savaitgalis, žinoma smagiau kai gali sudalyvauti kaip žaidėjas, o ne žiūrovas. Galima paminėti prie įsimintinų pernai metų finalinį ketvertą, kuriame pavyko iškovoti sidabro medalius.
 10. Ką galėtum palinkėti MKML?
  Norisi palinkėti nenustoti tobulėti ir pritraukti kuo daugiau komandų.

Leave a Reply