Naujojo NKL sezono starte – triuškinama „Sūduva-Mantinga“ pergalė

Nuotr. V. Kuralavičius

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ jau antradienį stos į atsakomąsias pirmojo Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) etapo rungtynes ir Utenoje susitiks su vietos „Juventus“ ekipa.

Vyriausiasis komandos treneris Povilas Šakinis pasidalijo savo mintimis prieš būsimą akistatą.

„Akcentai paprasti – reikia susitvarkyti su jų fiziškumu, puolimu bei agresyvia gynyba, – tinklalapiui suduva-mantinga.lt sakė P. Šakinis. – Jie žaidžia labai daug pikenrolo. Labai daug. Nors ir neturi itin daug variantų, tačiau „Juventus“ gerai išskaito žaidimą.“

„Kol kas jie nėra pasiekę geriausios savo formos, tačiau prieš mačą su „Žalgiriu“ buvo laimėję trejas rungtynes paeiliui, o tai ir parodo, kad puolime jie sugeba rasti savo kelių“, – pridėjo strategas.

Pirmajame mače „Juventus“ ekipai dar negalėjo padėti Jamelas Artisas. P. Šakinis teigė, jog nors amerikietis dar nedemonstruoja geriausio savo žaidimo, tačiau vis tiek prideda solidumo Utenos ekipai.

„Kol kas jis neįsivažiuoja, tačiau vis tiek yra patyręs, atletiškas ir galintis pataikyti krepšininkas. Nepaisant esamos formos, jis prideda solidumo „Juventus“ komandai“, – komentavo strategas.

Paklaustas, ar jo auklėtiniai turi papildomų resursų lyginant su pirmosiomis rungtynėmis, strategas įvardijo, kad daug ką lems gynyba.

„Manau, kad turėsime žaisti su tokiu pačiu fiziškumu ir gynyba. Kiek pastangų įdėsime gynyboje, tiek ir turėsime. Aišku, gynyba prasideda ir nuo puolimo. Jei puolant nedarysime klaidų, tai manau, jog šiek tiek lengviau bus ir gynyboje“, – sakė P. Šakinis.

Pirmajame serijos mače „Sūduva-Mantinga“ padarė 19 klaidų. Vis tik P. Šakinis pažymėjo, kad didžiosios dalies prarastų kamuolių buvo galima išvengti.

„Daug klaidų padarėme pirmoje pusėje, kuomet atidavėme labai daug kamuolių. Ne tokių (klaidų), kur iššaukė „Juventus“ gynyba, bet labiau susijusių su pradiniu jauduliu. Antroje pusėje darėme kur kas mažiau klaidų, todėl ir pavyko grįžti į rungtynes“, – komentavo strategas.

Vyriausiasis „Sūduva-Mantinga“ treneris teigė, kad visi krepšininkai bus pasiruošę rytojaus susitikimui, išskyrus Tomą Galecką, dėl kurio pasirodymo sprendimas dar bus priimtas.

„Vienintelis klaustukas yra dėl Tomo Galecko. Ar jis galės pasirodyti rungtynėse, spręsime prieš pat jų pradžią“, – baigė P. Šakinis.

Pirmoji „Sūduva-Mantinga“ ir „Juventus“ dvikova baigėsi lygiosiomis (74:74), tad pergalė bent vieno taško persvara Marijampolės ekipai atvertų duris į antrąjį KMT etapą.

Antrosios serijos rungtynės vyks antradienį (spalio 20 d.) 18 val. 30 min. Susitikimą tiesiogiai stebėti galėsite „Delfi Sportas“ „YouTube“ kanale.

Leave a Reply