Nesulaikomai žaidęs Š. Beniušis vedė marijampoliečius į pergalę Mažeikiuose

Dar vieną pergalę VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse šventė Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (21-4) klubas.

Povilo Šakinio auklėtiniai svečiuose 94:76 (24:20, 35:21, 19:18, 16:17) pranoko Mažeikių „Erelių“ (10-15) krepšininkus ir įsirašė penktąjį laimėjimą paeiliui.

Marijampoliečiai itin sėkmingą atkarpą sužaidė antrajame kėlinyje. Šarūnas Beniušis įkrovė iš viršaus, Martynas Zigmantavičius pelnė taškus su pražanga, dvitaškį pridėjo Justinas Jogminas, o „Sūduva-Mantinga“ spurtavo 17:6 bei susikrovė 17 taškų pranašumą – 48:31.

Svečiai pergalę galutinai įtvirtino ketvirtajame kėlinyje. Julius Liesis atliko sėkmingą reidą krepšio link, Jonas Zakas smeigė tritaškį, o „Sūduva-Mantinga“ laimėjo atkarpą 9:4 ir ekipas jau skyrė 24 taškai – 87:63.

Nesulaikomai žaidęs Š. Beniušis per 23 minutes pelnė 24 taškus (9/12 dvit., 6/6 baudos), atkovojo 8 kamuolius, išprovokavo 3 pražangas, 3 sykius suklydo ir surinko 26 naudingumo balus.

„Manau, kad nuo rungtynių pradžios žaidėme su dideliu noru, pastangomis bei intensyvimu. Žiūrėjau iš šono ir tikrai džiaugiausi komandos nusiteikimu. Tas ir leido sėkmingai pradėti rungtynes, o paskui ir didinti persvarą“, – po mačo komentavo vyriausiasis treneris P. Šakinis.

Komandai vis dar nepadėjo Achilo sausgyslės uždegimą besigydantis Edvinas Jezukevičius.

„Ereliai“: Mantvydas Staniulis (5/8 trit., 8 rez. perd.) ir Rokas Stankevičius (6/11 dvit.) po 15, Jameelas Tayloras (4/8 dvit.) ir Augustinas Venckus (3/5 trit.) po 14.

„Sūduva-Mantinga“: Šarūnas Beniušis 24 (9/12 dvit., 8 atk. kam.), Justinas Jogminas 16 (7/9 dvit.), Aurimas Kieža (4/6 dvit.) ir Martynas Zigmantavičius (7/8 baudos) po 11, Julius Liesis 10.