“NKA-Perliukai” iškovojo penktąją pergalę iš eilės “Mantinga vaikų lygoje”

NKA – PERLIUKAI 2010
46 - 78
MARIJAMPOLĖS SC – MIX 17 6 11 12 - 46
NKA – PERLIUKAI 2010 24 25 15 14 - 78

Dar vieną pergalę “Mantinga vaikų lygoje” iškovojo “NKA-Perliukai”. Vilkaviškio komanda rezultatu 78:46 nugalėjo “ŽSM-Junior” komandą. “NKA-Perliukai” kol kas yra iškovoję visas 5 penkias pergales. ŽSM ekipa dėl daugiau sužaistų rungtynių yra iškovoję 1 pergalę ir patyrę 5 pralaimėjimus rikiuojasi antri.

Pirmasis kėlinukas “ŽSM-Junior” ekipai nieko blogo nežadėjo – pirmasis kėlinys pralaimėtas tik 7 taškais – 17:24. Visgi antrajame kėlinyje ėmė ryškėti vilkaviškiečių pranašumą. Antrajame kėlinyje pastarieji ėmė tolti ir įpusėjus rungtynėms pirmavo net 49:23.

Po didžiosios pertraukos skirtumas tik dar labiau augo ir finalinė sirena skelbė “NKA-Perliukų” pergalę prieš “ŽSM-Junior” rezultatu 78:46

“NKA-Perliukai”: J. Meškys 33 tšk., A. Kisliak 16 tšk., Markas Mačiulaitis 11 tšk.,

“ŽSM-Junior”: L. Vėgėla 22 tšk., A. Mileris 14 tšk., A. Grabauskas 4 tšk.