Pakilimą išgyvenantis A. Bertašius: „Esu gerame kelyje ir tai motyvuoja nesustoti“

„Atvykstu su aiškiu tikslu – noriu pasirodyti geriau nei praėjusiame sezone“,- tokį pareiškimą vos suraitęs parašą ant sutarties su „Sūduva-Mantinga“ išsakė iš LKL rungtyniaujančio “Nevėžio” atvykstantis Antanas Bertašius. Visgi, tokiems pasisakymams įgyvendinti prireikė laiko, o pradžia buvo itin komplikuota.

Per pirmąsias penkeriais rungtynes Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionate vidurio puolėjas buvo visiškai nepastebimas ir priminė tik savo paties šešėlį – viso labo 4,4 taško, 1 atkovotas kamuolys, 3,2 pražangos ir -0,6 naudingumo balų per rungtynes. Po tokios sezono pradžios, daugelis „nurašė“ vidurio puolėją, tačiau Antanas sugebėjo atsitiesti.

Į NKL sugrįžęs aukštaūgis dabar skųstis tikrai negali, jo statistinių rodiklių kreivė pastaruoju nuolat kyla, o ir žaidėjas taip pat teigia, jog jaučiasi vis užtikrinčiau. Per pastarąsias penkerias rungtynes 205 cm ūgio „bokštas“ renka po 12,4 taškų, atkovoja po 5,2 atšokusių kamuolių ir yra tvirtas Sūduviečių ramstis.

Pakilimą išgyvenantis puolėjas Antanas Bertašius portalui „suduva-mantinga.lt“ papasakojo daugiau apie savo rolę komandoje ir gyvenimą Marijampolėje.

„Čia jaučiuosi vis tvirčiau ir tvirčiau. Prieš man atvykstant daugiau nei pusė komandos pažinojo vieni kitus, bet dabar galiu pasakyti, jog įsitvirtinau komandoje jau visus pažįstu puikiai ir su visais labai šauniai sutariu. Marijampolė – puikus ir gražus mietas, o čia ano didžiausias laisvalaikio praleidimo būdas – vaikščiojimas. Dažnai mėgstu tiesiog išeiti pasivaikščioti ir patyrinėti miestą. Girdėjau, jog kažkur dar yra kino teatras ir baseinas, tad būtinai reikės tai susirasti ir išbandyti. Laisvo laiko tikrai atsiranda. Prieš tai nesu buvęs Marijampolėje, bet didžiausią įspūdį padarė vos atvykus aplankyta centrinė aikštė ir sutvarkyti parkai. Kas liečia komandą, tai mes vienas kitą vis geriau ir geriau pažįstame bei suprantame aikštelėje. Kalbant apie mano asmeninį žaidimą, tai dar yra labai daug spragų, tačiau po kiekvienų varžybų stengiuosi analizuoti save ir gerinti žaidimą. Pradžioje tikrai buvo nerimo, o ta slogi pradžia tikrai slėgė. Turėjome ir su treneriu porą pokalbių, visgi, po truputį mėginu įsivažiuoti, gerinti žaidimo elementus ir daryti tai ką privalau. Šiuo metu esu gerame kelyje ir tai labai motyvuoja nesustoti, nes atlikus darbą gerai, ateina geros mintys, geros emocijos“,– su portalu savo mintimis pasidalino Antanas Bertašius.

Leave a Reply