Pergalingai žygiuojanti „Sūduva-Mantinga“ laimėjo Vilniuje

Nuotr. V. Kuralavičius

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (5-0) Nacionalinėje krepšinio lygoje (VIKINGLOTO-NKL) ir toliau neklumpa.

Šįkart Povilo Šakinio auklėtiniai Vilniuje 80:73 (19:14, 27:13, 20:20, 14:26) įveikė vietos „Perlo“ (3-3) ekipą.

Didžiąją darbo dalį marijampoliečiai padarė įspūdingai sužaisdami antrąjį kėlinį, kurį laimėjo 27:13 ir ilgąją pertrauką išėjo turėdami solidų 19 taškų pranašumą (46:27).

Visą ketvirtąjį kėlinį svečius vijęsi vilniečiai atsilikimą iki vienženklio sumažinti sugebėjo tik paskutinę minutę.

Marijampolės komanda po šio savaitgalio tapo vienintelė, kuri dar nepatyrė pralaimėjo. Iki šios savaitės nesėkmių nebuvo patyrusi ir „Šilutė“.

„Perlas“: Ąžuolas Tubelis (7 atk. kam.) ir Erikas Jermolajevas (7 atk. kam.) po 16, Augustas Marčiulionis 10 (4 atk. kam., 3 per. kam., 4 kld.), Einaras Tubutis 7 (7 atk. kam.).

„Sūduva-Mantinga“: Šarūnas Beniušis 18 (4 atk. kam.), Martynas Zigmantavičius 12 (4 atk. kam., 8 rez. perd.), Jonas Zakas, Justinas Jogminas (7 atk. kam.) ir Edvinas Jezukevičius po 11, Julius Liesis 10.