Pirmosios pergalės ir du įspūdingi asmeniniai pasirodymai

„MKML-Mantinga“ čempionate per savaitę sužaistos dar 5 rungtynės, per kurias pirmąsias pergales iškovojo „Marista“ ir Kalvarijos SC.

A divizione po pirmųjų turų „Marista“ buvo vienintelė nelaimėjusi komanda, tačiau 76:70 pranoko „Marijampolės SC-2005“ ekipą ir nulį savo laimėtų komandų stulpelyje pakeitė į vienetą.

Didžiąją laiko dalį iniciatyva priklausė būsimiems laimėtojams, kurie trečiojo kėlinio viduryje pirmavo 54:42. Dviženklis pranašumas gyvavo trumpai – „Marijampolės SC-2005“ spurtavo net 15:0 ir ketvirtojo kėlinio viduryje jau ši komanda buvo priekyje 66:61.

Vis dėlto galiausiai pergalę iškovojo „Marista“. Nugalėtojams Lukas Kuzminskis pelnė 16 taškų ir atkovojo net 19 kamuolių. Mindaugas Košelis pridėjo 24 taškus ir 8 atkovotus kamuolius.

Pralaimėjusiųjų neišgelbėjo solo šou surengęs Augustas Merkys. Krepšininkas pelnė net 38 taškus, tačiau pataikė tik 3 iš 15 tritaškių, o visa komanda per rungtynes atliko tik 3 rezultatyvius perdavimus.

„Maristos“ treneris ir vadovas Marius Rėklaitis sako, kad sezono pradžia – sunki, tačiau to ir buvo tikėtasi.

„Sezono pradžia yra labai sunki. Varžovų silpnų nėra nė vienų, gausime daug skaudžių pamokų, bet reikia ir iš jų mokytis, – sakė M.Rėklaitis. – Iškovoti pirmają pergalę – visada smagu, bet smagiau tai, kad pradedame žaisti geriau ir dedame po mažą žingsnį į prieki. Apie jokias ambicijas sezonui nenorėčiau kalbėti, svarbiausia, kad komanda stengtųsi ir iš kiekvienų rungtynių pasiimtų pozityvių dalykų.“

Per kitas rungtynes A divizione antrąsias pergales į savo sąskaitą įsirašė „Išvien“ ir „Marijampolės SC-Eurostandard“. Pirmieji 100:87 nugalėjo „Simedvą“, o antrieji 100:79 – Lazdijų „Briedį-Pietų Megrame“.

Pauliaus Gvazdaičio sulaukę „Išvien“ šį kartą visiškai supančiojo grėsmingai sezoną pradėjusią „Simedvą“. Po 2 kėlinių nugalėtojai pirmavo net 68:38 ir visi klausimai buvo jau atsakyti.

Nugalėtojams po 21 tašką surinko Lukas Marčiulionis ir Paulius Parachomikas, o tarp pralaimėjusiųjų labiausiai išsiskyrė 25 taškus surinkęs Mantas Gūžys.

„Kosminė pirmoji pusė 68:38, geras nusiteikimas ir smagi pergalė. Antroje rungtynių pusėje šiek tiek atsipalaidavome, bet žaidėme su pilna rotacija, tad rezultatas džiugina“, – taip savo pergalę apibūdino „Išvien“.

Tuo metu „Marijampolės SC-Eurostandard“ komandoje savo šou surengė Aironas Bliūdžius – 51 taškas ir 11 atkovotų kamuolių. Lazdijų komandoje siautė Gytis Stankevičius (27 taškai) ir Dovydas Zdančius (24 taškai ir 9 atkovoti kamuoliai), tačiau jų pastangų neužteko.

A.Bliūdžius surinko 52 naudingumo balus, tačiau netapo didžiausią šios kategorijos skaičių per savaitę surinkusiu žaidėju. Juo tapo Mantas Trečiokas iš Kalvarijos SC, B divizione surinkęs net 54 naudingumo balus (56 taškai) ir atvedęs savo komandą į pergalę 115:98 prieš „Marijampolės SC-Metrum.lt“.

Savaitę B divizione užbaigė Kalvarijos derbis, kuriame Kalvarijos SC ekipa jau neprilygo „98ers“ žaidėjams – 58:78.

Šiose rungtynėse individualių pasirodymų fejerverkų nebuvo. Nugalėtojų ekipoje rezultatyviausi buvo tik po 13 taškų surinkę Arnoldas Juozaitis ir Paulius Knyza. Pralaimėjusiems Vainius Tenenis surinko 15 taškų, M.Trečiokas – taip pat 13.

Leave a Reply