Po 2 pergales iškovojo Kauno, Marijampolės ir Alytaus komandos

Pastarąjį savaitgalį „Mantinga-Vaikų lygoje“ kovas pradėjo dviejų jauniausių amžiaus grupių turnyrų dalyviai.

2011-2012 m. gimusių krepšininkų varžybos vyko Prienuose, o po 2 pergales į savo sąskaitą įsirašė „NKA-Agave“ ir „Marijampolės SC-Svajokliai“. Pirmieji 103:29 nugalėjo Lazdijų SC komandą ir 92:27 – Jonavos SC.

Tuo metu marijampoliečiai 44:37 pranoko „NKA-Reganą“ ir 48:37 – Jurbarko SC ekipą.

Trečiąją vietą ture užėmė „NKA-Reganas“, 42:32 įveikęs Lazdijų krepšininkus.

NKA komandoms vadovaujantis Klaudijus Jašinskas džiaugėsi, kad jo auklėtiniams per varžybas pavyko įgyti naujos patirties, ir mintyse jau laukia naujų turų.

Naudingiausi komandų žaidėjai apdovanojami „Mantinga“ gaminių rinkiniais.

„Su „NGA-Agave“ rungtynės klostėsi lengvai, lygių skirtumas tarp komandų matėsi iš karto, gal net labiau ne lygių, o turimos rungtynių patirties. Iš kiekvienų rungtynių norime kažkokios naudos sau, todėl bandėmės kai kuriuos dalykus, kurių mokėmės treniruotėse, ir buvome išsikėlę kai kuriuos tikslus, kuriuos įvykdėme. Į rezultatą nežiūrėjime, jis nebuvo svarbus, – kalbėjo treneris. – „NKA-Regano“ komanda yra naujai suburta, kai kuriems žaidėjams tai buvo pirmos rungtynės, dar teko žaisti su metais vyresniais, tad buvo sunkoka. Bet po truputį įsivažiuosime ir viskas bus gerai.

Bendrai, turas buvo smagus, o smagiausia, kad galima susikauti su įvairiomis komandomis, su kuriomis dar nesi žaidęs, iš skirtingų miestų, miestelių. Kuo daugiau rungtynių, tuo vaikams daugiau patirties. Džiugu, turas buvo sėkmingas, Išsinešame gerą patirtį ir laukiame naujų turų.“

TURO NUOTRAUKŲ GALERIJA

DAUGIAU NUOTRAUKŲ (FACEBOOK)

Jauniausių – gimusių 2013 metais ir vėliau – krepšininkų pirmosios varžybos įvyko Vilkaviškyje. Čia 2 pergales iškovojo tik Alytaus KA-2013 komanda, 52:20 pranokusi „NKA-Kačerginę“ ir 52:37 – Vilkaviškio „Perlą“. Turo šeimininkai, pergalę į savo sąskaitą įsirašė per mačą su „NKA-Kaunas“ ekipa (40:28).

Savo ruožtu pastaroji komanda 33:22 nugalėjo Alytaus KA-2014, o ši 51:24 pranoko „NKA-Kačerginę“.

TURO NUOTRAUKŲ GALERIJA

DAUGIAU NUOTRAUKŲ (FACEBOOK)

Leave a Reply