Po atkaklios kovos – pirmoji „Sūduva-Mantinga“ nesėkmė VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (7-1) po atkaklios kovos pirmą kartą suklupo VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse.Povilo Šakinio auklėtiniai namuose 75:76 (22:21, 20:19, 13:20, 20:16) nusileido Klaipėdos „Neptūno-Akveservis“ (8-1) krepšininkams.Pirmieji du kėliniai klostėsi itin atkakliai, tačiau „Sūduva-Mantinga“ pirmąjį spurtą surengė po ilgosios pertraukos.Šarūnas Beniušis pataikė metimą iš po krepšio, Gintautas Matulis surinko 5 taškus paeiliui, Tautvydas Kliučinykas pridėjo dar du, o šeimininkai spurtavo 11:4 bei susikrovė 9 taškų persvarą – 53:44.Vis tik „Neptūnas-Akvaservis“ atsakė dar galingesne atkarpa. Nojus Mineikis vienas pats pelnė 6 taškus iš eilės, Vytautas Šarakauskas ir Klaidas Metrikis smeigė po tritaškį, o klaipėdiečiai laimėjo atkarpą 16:2 bei prieš prasidedant ketvirtajam kėliniui, pirmavo 60:55.Marijampoliečiai kiek sėkmingiau pradėjo lemiamą kėlinį ir kaip mat išlygino rezultatą, o po to mačo nugalėtojas paaiškėjo tik rungtynių pabaigoje. Vytautas Šarakauskas realizavo 3 baudas iš eilės, bet Šarūnas Beniušis atsakė viena taiklia bauda, o G. Matulis smeigė tritaškį ir 39-ąją minutę „Sūduva-Mantinga“ pirmavo 73:72.Vis tik prasidėjus paskutinei minutei, K. Metrikis realizavo abi baudas, tačiau likus 34 sekundėms, dvitaškiu atsakė Š. Beniušis, kuris vėl rezultatą persvėrė marijampoliečių naudai (75:74).Svečius ir vėl į priekį trūktelėjo K. Metrikis, kuris pelnė dar du taškus ir vėl persvėrė rezultatą – 76:75. Likus 2 sekundėms, G. Matulis bandė išplėšti pergalę „Sūduva-Mantinga“ ekipai, bet jo metimas tikslo nepasiekė.Sunkiausiai sulaikomas marijampoliečių gretose buvo Š. Beniušis, kuris pelnė 24 taškus (9/12 dvit., 6/10 baudos), atkovojo 7 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo bei išprovokavo 5 pražangas.Marijampoliečiams šiame mače nepadėjo Tomas Galeckas.„Sūduva-Mantinga“: Šarūnas Beniušis 24 (9/12 dvit.), Gintautas Matulis 18 (4/8 dvit., 3/8 trit.), Martynas Zigmantavičius 13 (4/7 dvit.).„Neptūnas-Akvaservis“: Klaidas Metrikis 24 (6/10 dvit.), Vytautas Šarakauskas 19 (4/6 dvit.), Deividas Rasys ir Nojus Mineikis po 8.