Prieš LMKT finalą “Sūduvai” – motyvuojantis A. Matelio filmas „Nuostabieji lūzeriai. Kita planeta“ (VIDEO)

https://www.youtube.com/watch?v=XauMBoVH-Q8Lietuvos moterų krepšinio taurės belaukiant Marijampolės “Sūduva” ruošiasi ne tik intensyviose treniruotėse. Įkvėpimo dabartinės taurės savininkės sėmėsi kino salėje. Prieš visai netrukus vyksiančias finalo rungtynes “Sūduva” komandinę dvasią kelė tarptautiniais apdovanojimais įvertintame Arūno Matelio filme „Nuostabieji lūzeriai. Kita planeta“.

Šis apie dviračių sportą sukurtas filmas atskleidžia užkulisius ir pakeičia požiūrį į pergalę bei pabrėžia, jog laimėjimas įmanomas tik atiduodant visas jėgas  ir pasiaukojant dėl savo komandos.

Didelio populiarumo Lietuvoje ir užsienio kino festivaliuose sulaukęs režisieriaus A.Matelio filmas „Nuostabieji lūzeriai. Kita planeta“ pasakoja apie prestižines dviračių lenktynes „Giro d’Italia“, bet ne apie juose dalyvaujančių garbę ir šlovę, o apie vadinamuosius „gregorius“, dviratininkus, kurie pasiryžę savo asmeninį rezultatą paaukoti dėl komandos lyderio pergalės. Pasiaukojimas dėl savo komandos draugų – neatsiejamas ir krepšinio rungtynių elementas.

Filmo „Nuostabieji lūzeriai. Kita planeta“ anonsas: