Svarbiame mūšyje Klaipėdoje – dar viena sūduviečių pergalė

Nuotr. V.Skroblas

Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) turnyrinės lentelės kaimynių dvikovoje 90:77 nugalėjo Klaipėdos „Neptūną–Akvaservis“.

Šis Klaipėdos komandos pralaimėjimas leido „Šilutės“ krepšininkams pavyti trečioje vietoje esantį „Neptūną – Akvaservį“. Tiek šilutiškiai, tiek klaipėdiečiai šiuo metu yra iškovoję po 25 pergales ir patyrę po 12 pralaimėjimų.

Suvalkijos komanda tvirtai išsilaiko antroje turnyrinės lentelės pozicijoje ir yra užtikrinta dėl jos išlaikymo prieš prasidedant atkrintamosioms varžyboms.

Marijampoliečiai dviženklę persvarą susikrovė jau pirmajame kėlinyje. Sužaidus pusę rungtynių, atrodė, kad jų nugalėtojas jau aiškus, svečiai turėjo 18 taškų pranašumą – 53:35.

Uostamiesčio komanda dėjo visas pastangas tam, kad būtų atkurta intriga ir tai jiems pavyko. Vedami Aido Einikio, Valdo Vasyliaus ir Manto Šerkšno, klaipėdiečiai sumažino skirtumą iki 7 taškų.

Tačiau aukštesnę pavarą įjungę marijampoliečiai, iš 17 kartų suklydusių klaipėdiečių tvirtovės, sugebėjo išsivežti pergalę.

„Neptūnas – Aksaveris“: Aidas Einikis, Valdas Vasylius ir Matas Šerkšnas po 14, Mindaugas Stašys 13 (7 atk. kam., 9 rez. perd.).

„Sūduva – Mantinga“: Antanas Udras 24 (9 atk. kam.), Rokas Stankevičius 19 (7 atk. kam.), Martynas Zigmantavičius, Ernestas Ežerskis, Marius Valukonis po 10.