Rezultatyviausiose sezono rungtynėse – „Sūduva-Mantinga“ krepšininkų pergalė

Šeštadienio vakarą Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionate Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (16-4), vedama kartu 51 tašką sumetusių Gedimino Navicko ir Edvino Jezukevičiaus, namuose 114:109 (32:23, 27:21, 30:34, 25:31) palaužė Šilutės „Šilutę“ (10-11).

Pirmojoje rungtynių pusėje jautėsi aiškus šeimininkų dominavimas, o į ilgąją pertrauką ekipos patraukė marijampoliečiams pirmaujant 59:44.

Antrojoje susitikimo dalyje atsibudusi „Šilutė“ ėmė vytis, o ketvirtojo kėlinio pradžioje buvo priartėjusi iki 6 taškų (85:91). Tuomet jau atsigavo „Sūduva-Mantinga“ ir, apsigynusi nuo atkaklių varžovų bandymų išsiveržti į priekį, rungtynes laimėjo rezultatu 114:109.

Abi komandos, bendrai sumetusios 223 taškus, pagerino savo rezultatyvumo rekordus. Šilutiškių didžiausias sumestas taškų skaičius iki šiol siekė 98, o marijampoliečių 95. Dar daugiau, tai – rezultatyviausios šio sezono rungtynės NKL čempionate.

Rezultatyviausiai šeimininkų gretose žaidė E. Jezukevičius. Krepšininkas per 31 minutę pelnė 28 taškus (10/18 dvit., 1/2 trit., 5/7 baud. met.), atkovojo 13 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir taip surinko net 35 naudingumo balus.

Jam puikiai talkino G. Navickas susitikimo eigoje sumetęs 23 taškus (4/5 dvit., 4/6 trit., 3/4 baud. met.) ir atlikęs 7 rezultatyvius perdavimus.

Svečių ekipoje labiausiai pasižymėjo Mantas Šerkšnas, pelnęs 32 taškus (4/6 dvit., 6/9 trit., 6/6 baud. met.), atkovojęs 4 kamuolius, atlikęs 2 rezultatyvius perdavimus ir surinkęs 30 naudingumo balų.

Tik antrąsias rungtynes žaidęs Byronas Sanfordas Šilutės komandoje buvo antras pagal rezultatyvumą. Jis surinko 23 taškus (7/17 dvit., 2/5 trit., 4/5 baud. met.) ir atkovojo 4 kamuolius.

„Sūduva-Mantinga“: Edvinas Jezukevičius 28 (13 atk. kam., 35 naud. bal.), Gediminas Navickas 23 (7 rez. perd.), Žygimantas Šimonis 18 (8 rez. perd.), Aurimas Kieža 14, Aurimas Urbonas 12 (6 atk. kam., 5 rez. perd.), Justinas Jogminas 10 (7 atk. kam.).

„Šilutė“: Mantas Šerkšnas 32 (30 naud. bal.), Byronas Sanfordas 23, Evaldas Džiaugys 20 (8 atk. kam.), Jeffery Perkinsas 14 (5 atk. kam.), Andrius Gaidys 12 (10 rez. perd.).