Savaitės rungtynėse – “Išvien” antausis MKML čempionams (VIDEO)

Marijampolės krepšinio mėgėjų lygoje (“MKML-Mantinga”) šį sekmadienį buvo sužaistos dvejos rungtynėse. Pirmajame dienos susitikime susikovė “MKML-Mantinga” čempionai 2017 – “Perlas” ir komanda “Išvien”. Rungtynes rezultatu 108:80 (16:19, 30:23, 34:20, 28:18) užtikrintai laimėjo “Išvien”.

Komandų startiniai penketai:

“Perlas”: E. ČERNIAUSKAS,  V. ČĖSNA, M. VARNAGIRIS, D. PODOLSKIS, K. BRADŪNAS
“Išvien”: A. SABUKONIS, E. VALIUKAS, D. KISIELIUS, A. STAŠKAUSKAS, P. GVAZDAITIS

Rungtynes tritaškiu atidarė “Perlo” snaiperis Vytautas Čėsna, tačiau jau kitoje aikštės pusėje “Išvien” puolėjas Arvydas Staškauskas atsakė tokiu pat taikliu tolimu metimu. Iki ketvirčio pabaigos likus žaisti 2 minutes “Perlo” puolėjo Dainiaus Podolskio tritaškis išvedė jo komandą į priekį rekordiniu skirtumu 19:11. Kėlinuką penkiais taškai be atsako užbaigė “Išvien” ir sušvelnino rezultatą iki trijų taškų – 16:19.

Antrajame kėlinyje po truputį pradėjo ryškėti “Išvien” pranašumas, kurie persvėrė rezultatą, o 5-ąją kėlinio minutę pirmavo jau 7 taškais (35:28).

Po didžiosios pertraukos vėl užtikrinčiau atrodė “Išvien”, kurie po Eimanto Valiuko dvitaškio pirmą kartą susikrovė dviženklį pranašumą (55:45). Kiek vėliau tas pats Valiukas tritaškiu metimu išvedė savo komandą į priekį triuškinančiu skirtumu 77:60.

Ketvirtajame kėlinyje intriga nesugrįžo. “Išvien” dar labiau įtvirtino savo pergalę ir pirmą kartą šiame sezone privertė kapituliuoti “Perlą”.

“Perlas”: V. Čėsna 28, M. Varnagiris 20, D. Podolskis 17,

“Išvien”: Ž. Vasiliauskas 26, A. Staškauskas 20, E. Valiukas 19, P. Gvazdaitis 16 (14 atk. kam.), D. Kiesielius 12.