Free throw percentage
59.5%
50.0%
64.5%

„Savaitės rungtynėse“ trečiadienį netrūko rezultatyvumo ir galingų pasirodymų, o taškų lenktynėse „Simedva“ pripažino „Gražiškių“ pranašumą ir suklupo pirmą kartą. Iki tol „Simedva“ buvo iškovojusi pergales abejose dvejose rungtynėse.

Rungtynes abi komandos pradėjo pagerbdamos sekmadienį tragiškai žuvusį NBA žaidėją Kobe Bryantą. Abi ekipos specialiai leido ištiksėti 24 sekundžių laikrodžiui pirmųjų atakų metu, taip simboliškai išreikšdami pagarbą NBA legendai, mat pastarasis rungtyniavo būtent 24 numeriu pažymėtais marškinėliais.

Rungtynės prasidėjo nerezultatyviai, o įpusėjus pirmajam kėlinukui rezultatu 6:5 priekyje buvo „Simedva“ komanda. Visgi, tada „Gražiškiai“ surengė spurtą 13:2 ir iki pirmojo kėlinuko pabaigos likus žaisti tris su puse minutės susikrovė dviženklį pranašumą, kurį išlaikė ir iki ketvirčio pabaigos bei laimėjo pirmųjų dešimties minučių atkarpą rezultatu 27:17.

Antrajame kėlinyje „Simedva“ toliau nerado priešnuodžių prieš M. Šmigelsko tempiamą „Gražiškių“ komandą, o skirtumas tarp komandų tik augo. Iki ilgosios pertraukos likus žaisti minutę ir 56 sekundes skirtumas šoktelėjo iki 20 taškų – 56:36.

panašios tendencijos laikėsi ir trečiajame kėlinyje, po kurio komandas skyrė tie patys 20 taškų – 93:73. Ketvirtąjį kėlinuką laimėjo „Simedva“, tačiau tik penkių taškų skirtumu, todėl teko pripažinti „Gražiškių“ pranašumą 100:115.