Sekmadienį startuoja antrojo etapo kovos “A divizione”!

Laukimas baigėsi. Jau šį sekmadienį ant parketo išbėgs pačios pajėgiausios “MKML-Mantinga” komandos iš “A diviziono”.

Sekmadienį pradės “B diviziono” kova tarp “Išvien” ir “Kolegijos”, įtampa dar labiau išaugs nuo 18 val., nes kovas “A divizione” pradės stipriausios lygos komandos, kurios grumsis dėl patekimo į Finalinį ketvertą:

16:00 val. IŠVIEN – KOLEGIJA (B DIVIZIONAS)

18:00 val. LIUDVINAVAS – ŽSM-JAUNYSTĖ (A DIVIZIONAS) – GAME OF THE WEEK

20:00 val. ATAKA – LIUDVINAVAS-VYTIS (A DIVIZIONAS)

Gamyklų g. 1,  MARIJAMPOLĖ.

Priminsime, kad po pirmo etapo 4 daugiausiai taškų surinkusios „A“ ir „B“ pogrupių komandos pateko į antrąjį etapą „A DIVIZIONAS TOP 8“ (viso 8 komandos), jos čia žaidžia 1 – o rato sistema. Komandų taškai antrame etape skaičiuojami iš naujo.

Antrame etape „A DIVIZIONAS TOP 8“ 1-8 vietas užėmusios komandos patenka į trečiąjį etapą – atkrintamosios varžybos.

Atkrintamosiose varžybose komandos suskirstomos į poras tokia tvarka: 1v.-8v., 2v.-7v., 3v.-6v., 4v.-5v., ir tarpusavyje žaidžia iki 2 pergalių. Poros nugalėtoja patenka į paskutinį etapą – MKML FINAL 4.

Antrame etape „B DIVIZIONAS“ 1-2 vietas užėmusios komandos tiesiogiai patenka į pusfinalį. 3-6 vietas užėmusios komandos žaidžia atkrintamosiose varžybose, kuriose atkrintamųjų varžybų poros suskirstomos tokia tvarka: 3v.-6v., 4v-5v. Poros tarpusavyje sužaidžia 2 rungtynes. Komanda, laimėjusi poros varžybas bendru rezultatu per 2 rungtynes, patenka į pusfinalį.

Poros pusfinaliuose tarpusavyje sužaidžia 2 rungtynes. Komanda, laimėjusi poros varžybas bendru rezultatu per 2 rungtynes, o laimėtojai patenka į finalą.

„MKML FINAL 4“ pusfinaliai ir finalai

Pusfinaliuose komandos suskirstomos į poras tokia tvarka: 1v.-8v. laimėtojas – 4v.-5v. laimėtojas ir 2v.-7v. laimėtojas – 3v.-6v. laimėtojas. Pusfinaliuose poros tarpusavy sužaidžia 1 rungtynes. Pusfinaliuose pralaimėjusios komandos susitinka finalinėse rungtynėse dėl 3 vietos, o nugalėjusios – finale dėl čempionų vardo. „A DIVIZIONAS FINAL 4“ ir „B DIVIZIONAS“ finalinėse varžybose dėl 3 vietos ir dėl 1 vietos laimėtojai nustatomi iš 1 rungtynių. Pirmiausia žaidžiamos rungtynės dėl 3 vietos, vėliau – finalas dėl 1 vietos.

Visų laukiame krepšinio aikštelėje!

Leave a Reply