“Simedva” įveikė “Kalvariją” ir pasiekė pirmąją pergalę

“Simedva” iškovojo pirmąją pergalę Marijampolės krepšinio mėgėjų lygos (“MKML-Mantinga”) čempionate. “Simedva” 75:67 palaužė “Kalvariją” ir džiaugėsi pirmąja pergale.

Susitikimą nuožmiai pradėjo abi ekipos ir užvirė tikros taškų lenktynės – įpusėjus ketvirčiui abi komandos išsiskyrė rezultatyvumu – 19:16 pirmavo “Kalvarija”. Visgi, ties čia kalvarijiečiai sustojo, o ir “Simedva” per likusį laiką sugebėjo pelnyti vos 2 taškus ir po pirmojo kėlinio  minimaliu skirtumu pirmavo “Kalvarija”.

Antrąjį kėlinuką net 8 taškais be atsako pradėjo “Kalvarija”, kuri po R. Gutausko dvitaškio pirmavo jau 27:18. “Simedva” nesutriko ir stabilizavo padėtį. Kantriai gindamasi ir drausmingai puldama “Simedva” vėl sugrįžo į rungtynes, o A. Šeštakausko baudos metimas rezultatą išlygino – 34:34. Kėlinį šiek tiek tiksliau užbaigė “Kalvarija”, kuri prieš didžiąją pertrauką išsaugojo pranašumą – 40:38.

Rungtynių lūžis įvyko antroje mačo dalyje, kuomet “Simedva” perėmė kontrolę į savo rankas ir šiek tiek atitrūko 55:48.

“Kalvarijai” dar buvo pavykę išlyginti rezultatą (67:67), tačiau A. Šerpilovo dvitaškis buvo paskutinis, kurį pelnė “Kalvarija”. “Simedva” paskutines pusketvirtos minutės užbaigė 8 taškais be atsako ir šventė pergalę.

9Mantas Vaičiunas33:383837.52633.366100.0022543001417
10Mindaugas Kliučnikas18:201425.01333.31250.00220020040
11Klaidas Kavaliauskas27:3731127.32633.31250.009941103913
12Alvydas Šeštakauskas19:494666.711100.02540.020200402114
13Klaudijus Volskis26:2441136.42540.00007714001141017
15Danielius Pranskevičius31:1972035.01714.333100.0044111011810
21Nerijus Vaičiunas17:2522100.022100.00000111120467