„Simedva“ įveikė „Kalvariją“ ir pasiekė pirmąją pergalę

Rezultatai

Komanda1234Viso
Kalvarija1921121567
Simedva1820191875

„Simedva“ iškovojo pirmąją pergalę Marijampolės krepšinio mėgėjų lygos („MKML-Mantinga“) čempionate. „Simedva“ 75:67 palaužė „Kalvariją“ ir džiaugėsi pirmąja pergale.

Susitikimą nuožmiai pradėjo abi ekipos ir užvirė tikros taškų lenktynės – įpusėjus ketvirčiui abi komandos išsiskyrė rezultatyvumu – 19:16 pirmavo „Kalvarija“. Visgi, ties čia kalvarijiečiai sustojo, o ir „Simedva“ per likusį laiką sugebėjo pelnyti vos 2 taškus ir po pirmojo kėlinio  minimaliu skirtumu pirmavo „Kalvarija“.

Antrąjį kėlinuką net 8 taškais be atsako pradėjo „Kalvarija“, kuri po R. Gutausko dvitaškio pirmavo jau 27:18. „Simedva“ nesutriko ir stabilizavo padėtį. Kantriai gindamasi ir drausmingai puldama „Simedva“ vėl sugrįžo į rungtynes, o A. Šeštakausko baudos metimas rezultatą išlygino – 34:34. Kėlinį šiek tiek tiksliau užbaigė „Kalvarija“, kuri prieš didžiąją pertrauką išsaugojo pranašumą – 40:38.

Rungtynių lūžis įvyko antroje mačo dalyje, kuomet „Simedva“ perėmė kontrolę į savo rankas ir šiek tiek atitrūko 55:48.

„Kalvarijai“ dar buvo pavykę išlyginti rezultatą (67:67), tačiau A. Šerpilovo dvitaškis buvo paskutinis, kurį pelnė „Kalvarija“. „Simedva“ paskutines pusketvirtos minutės užbaigė 8 taškais be atsako ir šventė pergalę.

Kalvarija

# Žaidėjas Pozicija MIN PTS REB AST STL BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO PF

9Mantas VaičiunasGynėjas33:381425403837.52633.366100.00230
10Mindaugas KliučnikasGynėjas18:20420001425.01333.31250.00220
11Klaidas KavaliauskasPuolėjas27:379941031127.32633.31250.00913
12Alvydas ŠeštakauskasVidurio puolėjas19:491120004666.711100.02540.02042
13Klaudijus VolskisVidurio puolėjas26:24101400141136.42540.00007714
15Danielius PranskevičiusGynėjas31:1918411072035.01714.333100.00411
21Nerijus VaičiunasPuolėjas17:256111022100.022100.00000124