Su „Sūduva“ LMKL čempione tapusi Dobrikova grįžta į Marijampolę

Marijampolės „Sūduva“ susigrąžino dar vieną čempioniškos dėlionės dalį. Ukrainietė Kateryna Dobrikova grįžta į „Sūduvos“ komandą ir prie komandos prisijungs jau ketvirtadienio rytą.

184 cm ūgio puolėja dar birželio menesį viena pirmųjų pratęsė sutartį su Marijampolės klubu, tačiau dėl šeimyninių priežasčių negalėjo prisijungti prie komandos. „Sūduva“ buvo priversta pradėti sezoną be snaiperės ir darytis pastiprinimo po krepšiu. Visgi, situacijai dar kartą pasikeitus, LMKL čempionė grįžta į Marijampolę.

Katerynai Dobrikovai ypatingai sėkminga buvo finalinė sezono stadija. Lemiamose LMKL finalo rungtynėse į „Hoptrans-Sirenų“ krepšį legionierė įmetė 16 taškų ir buvo viena iš rezultatyviausių rungtynių žaidėjų.

Dar įspūdingesnį pasirodymą puolėja surengė paskutinėse praėjusio sezono rungtynėse, kuomet kovoje dėl BWBL bronzos į Torunės „Energa“ krepšį įmetė 25 taškus.

184 cm ūgio krepšininkė praėjusiame sezone per 30 LMKL čempionato rungtynių vidutiniškai pelnė po 7.4 taško ir atkovojo po 3.5 kamuolio.

Baltijos moterų krepšinio lygoje (BWBL) jos statistiniai rodikliai dar geresni – 9.1 taško ir 3.2 atkovoto kamuolio per rungtynes.

Tomo Gaubio fotografija