„Sūduvos“ žaidėjos išsidalino marškinėlių numerius ir išsirinko kapitonę

Šalies čempionė Marijampolės „Sūduva“ toliau ruošiasi naujajam Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) ir Baltijos moterų krepšinio lygos (BWBL) sezonui. Praėjusią savaitę „Sūduva“ grįžo iš draugiško A. Rupšienės ir J. Daktaraitės tarptautinio krepšinio turnyro, kur sužaidė trejas rungtynes ir iškovojo vieną pergalę.

Dar prieš šį turnyrą „Sūduva“ išsirinko marškinėlių numerius ir  kapitonę.

Kapitonės pareigos patikėtos „Sūduvos“ naujokei Linai Mikelevičienei, kuri vidinį komandos balsavimą laimėjo didžiule persvara.

„Sūduvos“ žaidėjos išsidalino ir marškinėlių numerius. Komandos senbuvės pasiliko teisę išlaikyti numerius iš praeito sezono. Rita Milieškienė pasirinko 8-tąjį numerį, Greta Tamašausakitė 7-tajį, Grytė Markevičiūtė – 5-tąjį, o Neringa Skadaitė vilkės 9-tuoju numeriu pažymėtus marškinėlius.

Komandos naujokės vilkės tokius marškinėlius: Justina Matuzonytė vilkės 17-tuojų numeriu ženklintus marškinėlius. Iš Šiaulių atvykusi Ligita Tamutytė rungtyniaus su 6-tuoju numeriu, naujoji kapitonė Lina Mikelevičienė pasirinko 12-tąjį, Simona Dobrovolskytė 11-tąjį numerius. Legionierės Stephanie Gardner ir Danielė McCray  rungtyniaus su atitinkamai 13-tuoju ir 3-čiuoju numeriais pažymėtus marškinėlius. Jaunoji marijampolietė Rebeka Kinkevičiūtė LMKL čempionate debiutuos su 4-tuoju numeriu.

Oficialus sezonas „Sūduvai“ prasideda spalio 7 d. BWBL rungtynėmis. LMKL sezoną „Sūduva“ pradeda spalio 13 d. namų rungtynėmis prieš „Šiaulių-Universiteto“ komandą.

Foto: Tomas Gaubys