„Sūduva“ draugiškame susitikime nusileido  „Energai“

Marijampolės „Sūduva“ tęsia draugiškų rungtynių ciklą. Šalies čempionės J. Daktaraitės  ir A. Rupšienės tarptautiniame moterų krepšinio turnyre susitiko su Europos taurėje besivaržysiančia lietuviškąja Torunės „Energa“, kurią treniruoja Algirdas Paulauskas bei kurioje žaidžia lietuvės Dalia Belickaitė ir Monika Grigalauskytė. Rungtynes rezultatu laimėjo 86:64 (22:21, 24:17, 19:19, 21:7) „Energa“.

Susitikimą penkiais taškais pradėjo „Energa“, tačiau įpusėjus pirmajame kėliniui „Sūduvos“ deficitas buvo minimalus 10:11.  Po rezultatyvaus pirmojo kėlinio rezultatu 22:21 priekyje buvo komanda iš Torunės.

Antrajame kėlinyje „Energa“ surengė spurtą 9:2 ir pabėgo į priekį, o po K. Cain dviejų dvitaškių lenkių persvara tapo dviženklė – 37:25. Prieš didžiąją pertrauką „Energa“ priekyje rezultatu 46:38.

Trečiajame kėlinyje „Energa“ ir toliau pirmavo saugiu atstumu, o trečiąjį kėlinį komandos sužaidė lygiai – 19:19. Ketvirtajame kėlinyje „Sūduvai“ ir toliau nepavykdavo priartėti prie savo varžovių. Įpusėjus ketvirtajam kėliniui „Sūduvos“ deficitas tapo rekordinis 61:76. Per likusį laiką „Energa“ tik didino savo pranašumą ir šventė pergalę.

„Sūduvai“ Druskininkuose liko sužaisti dar vienerias rungtynės. Šeštadienį 13.00 val. marijampolietės susikaus su Gardino „Olimpija“.

„Sūduva“: S. Gardner 23, D. McCray 11, G. Tamašauskaitė 8, N. Skadaitė 7, L. Mikelevičienė 6, L. Tamutytė 5, R. Milieškienė 4.

„Energa“: A. Skobel 16, L. Mansfield 15, K. Cain 14, M. Grigalauskytė 11.