„Sūduva“ iškovojo pirmąją pergalę pasiruošimo etape

Marijampolės „Sūduva“ draugiškų rungtynių maratoną Druskininkuose užbaigė iškovodama pirmąją sezono pergalę. Lietuvos čempionės J. Daktaraitės  ir A. Rupšienės tarptautiniame moterų krepšinio turnyre rezultatu 84:64 (20:16, 21:17, 22:23, 21:8) nugalėjo Gardino „Olimpiją“ ir iškovojo trečiąją vietą.

Į simbolinį turnyro penketuką pateko „Sūduvos“ naujokė Stephanie Gardner, kuri vidutiniškai rinkdavo 19 taškų, atkovodavo po 6,3 atšokusio kamuolio ir atlikdavo po 6,3 rez. perdavimo.

Rungtynes keturiais taškais pradėjo „Olimpija“, tačiau įpusėjus pirmajam kėliniui rezultatu 13:12 pirmavo „Sūduva“. Ketvirčio pabaigoje Ritos Miliekienės 4 taškai iš eilės leido „Sūduvai“ šiek tiek nutolti 20:16. Antrajame kėlinyje marijampolietės suaktyvino puolimą po dviejų Danielės McCray dviejų baudų metimų „Sūduvos“ persvara tapo dviženklė 31:20. „Olimpija“ sugebėjo priartėti, tačiau prieš pat didžiąją pertrauką „Sūduva“ spurtavo ir po G. Tamašauskaitės tritaškio su sirena vėl nutolo 41:33.

Trečiajame kėlinyje  „Sūduva“ ir toliau diktavo rungtynių tempą, o įpusėjus ketvirčiui buvo priekyje 54:40. Visgi, „Olimpija“ ginklų nesudėjo ir sugebėjo sumažinti atsilikimą, kuris prieš lemiamą ketvirtį ištirpo iki  septynių taškų – 63:56.

Ketvirtąjį kėlinį vėl sėkmingiau pradėjo „Sūduva“ kuri vos per pusantros minutės susigrąžino dviženklį pranašumą 70:56, o po Ritos Milieškienės tritaškio „Sūduvos“ pranašumas jau siekė septyniolika taškų – 77:60. BWBL bronzos medalininkės toliau didino persvarą ir iškovojo lengvą pergalę rezultatu 84:64.

„Sūduva“:  L. Mikelevičienė 25, L. Tamutytė 13, D. McCray ir S. Gardner po 11, J. Matuzonytė ir R. Miliekienė po 10.

„Olimpija“: V. Kapylova 19, A. Masko 13, D. Mahalias 10.