“Sūduva-Mantinga-2” savaitgalis: pergalė, pralaimėjimas ir sezono rekordas

Regionų krepšinio lygos (RKL) “A divizione” besivaržanti Marijampolės “Sūduva-Mantinga-2” savaitgalį iškovojo pergalę išvykoje, patyrė pralaimėjimą namuose ir pagerino šio sezono blokuotų metimų rekordą.

Marijampoliečiai savaitgalį pradėjo išvyka į Jonavą, kur penktadienį išmėgino jėgas su “Jonava-2” ir įveikė juos rezultatu 101:71. “Sūduva-Mantinga-2″ užtikrintai laimėjo visus keturis rungtynių ketvirčius ir išsivežė užtikrintą pergalę.

Šiose rungtynėse Sūduviečiai varžovams išrašė net 8 blokus, o tai yra šio sezono rekordas. Daugiausiai net po 3 blokus į savo sąskaitą įsirašė Mantas Gelčius ir Jaunius Davniukas.

Tradiciškai Marijampolės komandos į priekį vedė Jaunius Davniukas pelnęs 26 taškus. 25 taškus surinko Domantas Senda, dar 19 Robert Subotkevič sąskaitoje.

Sekančią dieną, šeštadienį,”Sūduva-Mantinga-2” namuose priėmė “Akmenės SC-Gruditos” komandą, tačiau nusileido jai rezultatu 85:92.

Nors marijampoliečiai ir sėkmingiau pradėjo rungtynes, kai laimėjo pirmą kėlinį rezultatu 25:16, tačiau vėliau varžovams leido priartėti ir perimti rungtynių kontrolę. Viskas sprendėsi ketvirtajame kėlinyje, kurį sėkmingiau sužaidę svečiai laimėjo ir pasiekė pergalę.

Namų rungtynėse Sūduviečius į priekį vedė vėl tas pats trejetas: Jaunius Davniukas ir Domantas Senda surinko po 25 taškus, Robert Subotkevič pridėjo 10.

Komandos vyr. trenerio Andriaus Kardišausko komentarai po banguoto savaitgalio:

“Iškovojome pergalę Jonavoje, prieš lygos autsaiderius, suteikėme galimybės pasireikšti mažiau minučių gaunantiems žaidėjams. Komandos darbu ir žaidybinio plano įgyvendinimu likau daugiau, mažiau patenkintas. Tuo tarpu namuose pralaimėjome Akmenei, tai jau antrasis pralaimėjimas (pralaimėjome Panevėžio “Bangenei”, prieš kelias savaites), kur privalėjome laimėti. Nesilaikėme žaidybinio plano, metikų komandai leidome įmesti 14 tritaškių, taip žaidžiant tikėtis pergalės buvo neįmanoma. Sezonas ilgas ir tikiuosi, kad pavyks blogus įpročius išgyvendinti”,- sakė Andrius Kardišauskas.

Leave a Reply