„Sūduva-Mantinga“ tapo vienvalde NKL lydere

Nuotr. suduva-mantinga.lt
Ryčio Vaišvilos treniruojama Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (9-3), vedama viską iš žaidimo pataikiusio Edvino Jezukevičiaus, Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionate namuose 84:65(20:19, 24:9, 18:20, 22:17) nugalėjo Mažeikių „Erelius“ (4-8).

3

Rungtynės prasidėjo atkakliu pirmuoju kėliniu, kurį šeimininkai laimėjo 20:19. Antrąjį ketvirtį marijampoliečiai pradėjo su trenksmu – spurtuodami 18:7, krepšininkai jau galėjo jaustis ramiau ir į ilgąją pertrauką išėjo pirmaudami 44:28.

Pirmuosiuose ketvirčiuose susikrautas pranašumas leido „Sūduvai-Mantingai“ žaisti nejaučiant spaudimo ir sutvarkiusi formalumus komanda laimėjo 84:65.

Tai buvo pirmosios mažeikiškių rungtynės, kai už komandos vairo stovėjo Augenijus Vaškys. Treneris, prieš tai ėjęs asistento pareigas, pakeitė iki tol ekipai vadovavusį Arvydą Straupį, kuris buvo atleistas šią savaitę.

Rezultatyviausiai šeimininkų gretose žaidė E. Jezukevičius. Krepšininkas per 27 minutes pelnė 17 taškų (7/7 dvit., 1/3 trit.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir taip surinko 27 naudingumo balus.

Svečių ekipoje labiausiai pasižymėjo kapitonas Tomas Zdanavičius, pelnęs 18 taškų (8/14 dvit., 0/1 trit., 2/2 baud. met.), atkovojęs 7 kamuolius bei atlikęs 1 rezultatyvų perdavimą.

„Sūduva-Mantinga“: Edvinas Jezukevičius 17 (7 atk. kam.), Justinas Jogminas 12 (5 atk. kam.), Antanas Bertašius (6 atk. kam.), Ignas Daukšys (6 atk. kam.) ir Aurimas Urbonas (6 atk. kam., 6 rez. perd.) po 11.

„Ereliai“: Tomas Zdanavičius 18 (7 atk. kam.), Ignas Fiodorovas 14 (9 atk. kam.), Calebas Davisas 11 (5 rez. perd.).