„Sūduvos“ strategas: čempionų vardas tik prideda atsakomybės

 

Marijampolės „Sūduvos“ komanda šiandien pradeda kovas Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL). Marijampolietės sezono starte namuose priima „Šiaulių-Universiteto“ komandą. Pasak „Sūduvos“ komandos vyr. trenerio Tado Stankevičiaus, čempionų etiketė tik prideda daugiau atsakomybės ir daugiau varžovių dėmesio.

„Sezoną pradedame kaip čempionai, tačiau tai tik prideda daugiau atsakomybės ir varžovų komandos į mus žiūrės kitaip, bet laukiame kovos ir sezono pradžios. Šių metų komandos filosofija nesikeis – mes ir vėl stengsimės kuo aktyviau gintis, nors mums tai kol kas ne visai pavyksta. Po Baltijos moterų krepšinio lygos rungtynių turėjome savaitę laiko treniruotis. Kažką tobulinome, kažką įsivedėme naujo. Tas žaidimas nebuvo toks, kokio iš savęs tikimės, bet stengsimės viską sustyguoti“,–teigė „Sūduvos“ komandos vyr. treneris Tadas Stankevičius.

Tuo tarpu komandos naujokė Ligita Tamutytė neslėpė noro startuoti su „Sūduvos“ komanda. Gynėja praėjusiame sezone gynė būtent „Šiaulių-Universiteto“ komandos garbę.

„Nuotaikos geros, gal šiek tiek keista bus žaisti prieš savo buvusią komandą, nes širdelėje dar verda kažkokie jausmai, bet gyvenimas eina, kažkada taip turėjo nutikti, manau. Prieš buvusią komandą noriu pasirodyti kuo geriau“– sakė vasarą iš Šiaulių į Marijampolę persikėlusi Ligita Tamutytė.

Daugiau Tado Stankevičiaus ir Ligitos Tamutytės minčių video reportaže: