Tautvydas Kliučinykas: „Dirbsime, kad šį savaitgalį laimėtume dvejas rungtynes“ (video)

Pirmąją naujo Mezon NKL sezono savaitę viena pergale iš dviejų startavę Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ krepšininkai šią savaitę kils į naujas kovas.

Jau šiandien NKL čempionų laukia išvyka į Šakius, kur vyks pirmasis šio sezono oficialus Suvalkijos derbis.

Marijampolės klubas draugiškų rungtynių cikle jau dukart susitiko su Šakių ekipa ir abu kartus šventė pergales. Vis dėlto, dabar dvi Suvalkijos regiono komandas likimas suvedė kiek kitomis aplinkybėmis.

„Vytis“ čempionate startavo itin solidžiai, kuomet pirmosiose kovose sutraiškė Molėtų „Ežerūną“ ir Kauno KTU krepšininkus. Tuo metu Ryčio Vaišvilos auklėtiniai jau spėjo patirti ir pralaimėjimo kartėlį, kai klupo Tauragėje.

Apie tai, kad Šakiuose „Sūduvos-Mantingos“ laukia kieta kova kalbėjo ir sūduviečių gynėjas Tautvydas Kliučinykas, kuris po traumos Šakiuose jau turėtų žaisti pirmąsias oficialias sezono rungtynes.

„Ta komanda per vasarą pasikeitė daug, dabar visas vadžias perėmė Karolis Babkauskas. Žiūrėjome video, tai visi bėga, visi meta. Reikės stabdyti jų greitą puolimą. Suvalkijos derbis, tikimės, kad ateis daug žmonių“, – triukšmingos atmosferos Šakiuose tikisi Kliučinykas.

Jis jau pilnu tempu prisijungė prie „Sūduvos-Mantingos“ treniruočių. Kol kas traumos komandoje yra opi problema, mat rungtyniauti dar negali Marius Valukonis, Aurimas Kieža ir Ernestas Serkevičius.

Trumpos rotacijos problemas Vaišvila jautė praėjusią savaitę, kai rungtynėse didžiąją dalį tempo laikė septyni krepšininkai.

„Matysime, kiek tai kiš koją dabar, bet bus sunku. Trūko treniruočių kartu, nebuvo kaip ir penki prieš penkis pažaisti. Bus ką veikti, – kalbėjo Kliučinykas. – Sezono startas nėra geras, juk pralaimėjome vienas rungtynes. Ties tuo dirbsime, kad savaitgalį laimėtume dukart. Kiša koją ir maža rotacija, praėjusią savaitę turėjome 7-8 žaidėjus, tik dabar pasijungė daugiau.“

Marijampoliečiams šis savaitgalis bus kupinas išbandymų. Penktadienį jų laukia išvyka į Šakius, o jau kitą dieną į Marijampolę atvyks NKL vicečempionai Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ krepšininkai.

Tiesa, rungtynes Šakiuose sirgaliai turės galimybę stebėti tiesiogiai portale „delfi.tv“. Mačo pradžia – 18 val.