Šventiniame mače susigrums “MKML-Mantinga dešimtmečio rinktinė” ir Vilkaviškio “Perlas” (RKL)

Gruodžio 15 d. labai greitai artėja ir lieka vos pusantros savaitės iki šventinio renginio “MKML-Mantinga Kalėdos 2019”. Tarp kitų konkursų išvysime parodomąsias rungtynes tarp “MKML-Mantinga dešimtmečio rinktinės” ir Regionų krepšinio lygoje (RKL) rungtyniaujančios Vilkaviškio “Perlo” komandos.

Susipažinkime su abejomis komandomis iš arčiau.

“MKML-Mantinga dešimtmečio rinktinė”

Komandą sudarys patys geriausi ir “MKML-Mantinga” čempionate ilgiausiai žaidžiantys krepšininkai, kuriuos padėjo atrinkti visų klubų vadovai, kartu su lyga. Prie jų prisijungs ir keli jaunesni krepšininkai. Taip ši komanda sudarys tobulą jaunystės ir patirties lydinį, kuris, kaip tikimasi, sukurs puikų rezultatą.

Ekipai vadovaus jaunas, tačiau patirties aukščiausiame lygyje turintis Laurynas Dulinskas, kuris 2018 m. atvedė savo komandą iki viršūnės ir laimėjo “MKML-Mantinga” čempionatą.

Laurynas karjerą pradėjo Sūduvos – Mantingos ekipoje, kuomet ėjo trenerio asistento pareigas.

Trenerio asistento pareigas eidamas Laurynas dukart tapo NKL čempionu, o 2018 m. padirbėjo ir Lietuvos U-20 rinktinėje. 2018/2019 m. sezono L. Dulinskas perėmė “Fortūnos – Agavos” ekipos vyr. trenerio vairą. O šiemet žengė didžiulį žingsnį į priekį ir tapo LKL klubo vyr. trenerio asistentu Kėdainių “Nevėžio” komandoje.

Vilkaviškio “Perlas” (RKL)

Klubo metraštis

2017 m. įkurtas Vilkaviškio krepšinio klubas „Perlas“.

Prieš tai komanda dalyvavo tik mėgėjų Vilkaviškio ir Marijampolės lygose. Laimėjus pajėgią MKML lygą kilo idėja pabandyti jėgas silpniausioje Lietuvoje profesionalioje RKL B lygoje. Jauniems vilkaviškiečiams tai buvo tikras išbandymas, šioje srityje neturint jokios patirties. Su dideliu entuziazmu ir iniciatyva klubo prezidentas Rokas Šlivinskas kartu su Robertu Kudirka ir Justu Bagurskiu įkūrė Vilkaviškyje krepšinio klubą. Šiuo metu klubas eina tikslo link pagal leidžiamas galimybes ir interesus.

2017-2018 m. RKL B sezone užimta 12-oji vieta.

2018-2019 m. RKL B divizione užimta 1-oji vieta. Laimėta ir priimti galimybė varžytis trečioje pagal pajėgumą Lietuvos lygoje RKL A divizione.

Taip pat šiais metais siekiant ugdyti jaunimą ir ruošti jaunus krepšininkus pasirašyta sutartis su VšĮ „Nacionalinė krepšinio akademija“. Bendrabarbiaujant ruošiame vietinius krepšininkus siekti krepšinio karjeros.

2019-2020 m. dalyvaujame RKL A divizione ir siekiame kuo aukštesnių pozicijų.

Komanda šiuo metu trečiajame pagal pajėgumą šalies divizione yra nepralaimėję nė karto ir šluoja visus varžovus iš kelio

Šventinio sutikimo metu bus žaidžiami 2 kėliniai po 10 minučių

Šiame mače sulauksime ir itin įdomios trenerių kaktomušos. Laurynas Dulinskas prieš Kęstutį Juozaitį. Mokinys prieš mokytoją. Jaunystė prieš patirtį. Kas ką nugalės? 🙂 Visi atsakymai jau gruodžio 15 d.

Leave a Reply