Teorijos užsiėmimuose – veržlios jaunystės bei patirties sinergija

Klasikinės tiesos teigia, kad kas 20 metų gimsta vis nauja karta, turinti tik jai būdingu bruožų – vertybių, elgsenos, charakterio, požiūrio prasme. Nemokslininkai mes, tad didžiom tiesom neprieštarausime. Tik nulenkę galvas nuolankiai sutinkame su  tuo, kad mes ir dabartinis jaunimas esame iš skirtingų planetų 🙂 tad atsižvelgdami i tai – kiek kitaip ruošiamės susitikimams su keliolikmečiais. Ir norėdami juos šio to išmokyti – pirmiausiai mokomės patys. Ne kiek turinio (nes jo per patirties metus sukaupta), bet kiek pateikimo būdo. Ko gero, buvome išgirsti. O i širdį beldėmės pasitelkdami įvairius metodus – nuo žodžio iki veiksmo. Penkiolikai Marijampolės apskrities jaunuolių sekmadienis buvo persmelktas renginių organizavimo tema: rėmėjų paieškos subtilybės, tinkamo plano sudarymas, gerų/ blogų renginių pavyzdžiai, grįžtamojo ryšio svarba.

Mokymus užbaigėme sporto sale. Vyko MKML varžybos. Ne tyliai stebėti ir ne garsiai palaikyti jaunimą pakvietėme. O mokytis pamatyti ir analizuoti: darbo procesą, užkulisių svarbą, komandiškumą. 

Trumpai tariant, šis sekmadienis mums pavyko. O mokydami ir patys išmokome. Pvz. nugirsta vieno vaikino žinutė draugui: “tai kad pagal tokį planą daug paprastų veiklų galime prilyginti renginiams”. Gal tame daug tiesos – kasdienėje mūsų veikloje vyksta daugybė renginių, ir tikrai ne visiems jiems scenarijus rašome, ir vertintojai dienos gale esame tik patys. Geros visiems savaitės, įgyvendinant planuotus ir neplanuotus dienos renginius!

Projektą vykdo: VŠĮ “Marijampolės regiono plėtros agentūra
“Projektą finansuoja: Sporto rėmimo fondas, administruojamas švietimo mainų paramos fondo ir Marijampolės savivaldybė

Leave a Reply