Turnyrinės lentelės kaimynų dvikovoje “NKA-Perlo 2009” pergalė prieš “ŽSM-Liūtukus”

Užtikrintą pergalę “Mantinga vaikų lygoje” iškovojo Vilkaviškio “NKA-Perlas 2009” komanda, kuri rezultatu 63:46 nugalėjo “ŽSM-Liūtukų” komandą. Šio dvikovoje tarp turnyrinės lentelės kaimynų pergalę pasiekę “NKA-Perlo 2009” krepšininkai įsirašė jau antrąją pergalę per keturias rungtynes.

“NKA-Perlas 2009” jau pirmajame kėlinyje pabėgo nuo savo varžovų ir susikrovė dviženklį pranašumą bei po pirmojo ketvirčio pirmavo 19:9. Antrajame kėlinyje vilkaviškiečiai toliau pirmavo ir sužaidė, kad ir nelabai rezultatyvų kėlinuką, tačiau savo varžovams leido įmesti tik 4 taškus ir laimėjo ketvirtį bendru rezultatu 12:4. Trečiajame kėlinyje skirtumas tarp komandų dar labiau šoktelėjo, o prieš lemiamą ketvirtį skirtumas tarp komandų buvo solidus – 24:49.

Ketvirtąjį kėlinį laimėjo “ŽSM-Liūtukai” rezultatu 22:14, tačiau nuo pralaimėjimo tai neišgelbėjo.

“ŽSM-Liūtukai”: Augustas Majauskas 10 tšk., Kajus Kalinauskas ir Joris Brusokas po 7 tšk.

“NKA-Perlas 2009”: Adas Kisliak 21 tšk., Rokas Plechavičius 18 tšk., Laurynas Chadatavičius 10 tšk,