Uraganinį puolimą užkūrę debiutantai “Marijampolės sporto centras – Alvarsas” užtikrintai nugalėjo “CIE LT Forge”

Užtikrintą pirmąją pergalę iškovojo “Marijampolės sporto centras – Alvarsas”, kuris rezultatu 111:79 nugalėjo “CIE LT Forge”.

Galingai startavę jauniai jau po pirmojo kėlinuko pirmavo dviženkliu skirtumu – 32:18. Įpusėjus antrajam ketvirčiui “Marijampolės sporto centras – Alvarsas” po Mantvydo Kalinausko tritaškio susikrovė iki tol rekordinę – 20 taškų persvarą (29:49). Pagavę uraganinio puolimo bangą, jaunieji Kęstučio Juozaičio auklėtiniai užbaigė antrąjį ketvirtį solidžia persvara 66:34.

Po trijų kėlinukų rezultatas buvo jau nebepadorus – 91:50. Ketvirtajame ketvirtyje “CIE LT Forge” pavyko tik nežymiai sumažinti deficitą ir teko pripažinti varžovų pranašumą – 79:111.