“Veteranai” įveikė “Igliauką” bei užsitikrino vietą “A divizione”

Paskutinėse sekmadienio vakaro rungtynėse “Veteranai” užtikrintai įveikė “Igliauką” rezultatu 63:45 ir užtikrintai žengė į “A divizioną”.

“Veteranai” pirmajame etape iškovojo 4 pergales ir patyrė 2 pralaimėjimus bei jau užsitikrino vietą tarp 8 stipriausių MKML  komandų. “Igliauka” patyrė 3 pralaimėjimą, tačiau vis dar neprarado šansų patekti į kitą etapą. Igliaukos miestelio komandai dar liko vienerios rungtynės trečiadienį.

Komandų startiniai penketai:

Veteranai: 1. K. ŠAPALAS, 8. M. AŠUTAITIS, 9. M. GELČIUS, 13. A. KULIKAUSKAS, 19. M. PLEDAS
Igliauka: 7. E. PUSVAŠKIS, 9. N. ČERNA, 10. E. KURSEVIČIUS, 13. K. RIMGAILA, 14. A. BLAŽYS

Susitikimą 6 taškai be atsako pradėjo “Igliauka”, tačiau jau šeštąją rungtynių minutę Manto Pledo tritaškis išlygino rezultatą (10:10). “Igliauka” paprašė minutinės pertraukėlė, tačiau tai neišmušė iš vėžių “Veteranų”, kurie pratęsė savo sėkmingą žaidimą ir laimėjo pirmąjį kėlinuką rezultatu 21:18.

Antrajame kėlinyje abi komandos neblizgėjo puolime, tiesa, tai neparankiau buvo “Igliaukai”, kuri pirmuosius taškus pelnė tik iki antrojo kėlinio pabaigos likus žaisti 3 minutes, tuo metu Nerijau Černos dvitaškis sumažino “Igliaukos” atsilikimą iki dešimties taškų (20:30).

Po didžiosios pertraukos “Igliauka” kilo į šturmą ir sugebėjo sumažinti atsilikimą iki 6 taškų – 30:36. “Veteranai” stabilizavo padėtį ir susigrąžino apčiuopiamesnę persvarą 42-33. “Igliauka” sėkmingiau sužaidė kėlinuko pabaigą ir pasivijo varžovus, bet vis dar atsiliko 40:44. Sužaidus 2 minutes ketvirtajame kėlinyje “Veteranai” pirmavo vos dviejų taškų skirtumu 47:45. Kaip vėliau paaiškėjo, tai buvo viskas, ką “Igliaukai” pavyko nuveikti šios rungtynėse. Rezultatas švieslentėje ties “Igliaukos” komandos vardu taip ir liko degti ties 45 taškų riba. “Veteranai” pridėjo 16 taškų be atsako ir įtvirtino savo  pergalę rezultatu 63:45.

“Veteranai”: M. Gelčius, M. Pledas 12, M. Borisas 10.
“Igliauka”: E. Pusvaškis 17, E. Kursevičius 11, K. Rimgaila 5.