LMKL savaitė: garsūs svečiai ir pralietas kraujas lyderių rungtynėse

Praėjusią savaitę Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) vyko trejos rungtynės, kuriose netrūko aistrų, atkaklios kovos, buvo galima išvysti ypatingus svečius bei asmeninius rekordus. Apie tai ir dar daugiau – LMKL savaitės apžvalgoje.

Svečiai: LMKL turo dvikovą tarp dviejų lygos lyderių, Vilniaus „Kibirkšties“ ir Marijampolės „Sūduvos“, stebėjo Lietuvos krepšinio lygos vadovai – prezidentas Remigijus Milašius ir direktorius Romualdas Brazauskas. Rungtynių pabaigoje prie jų prisijungė ir „Lietuvos ryto“ ekipa.

Stebimos garbingų žiūrovų, „Sūduvos“ krepšininkės paskutiniųjų penkių minučių atkarpą laimėjo 18:7 bei iš Vilniaus išsivežė itin svarbią pergalę, nugalėjusios „Kibirkštį“ 74:67

Be lyderių: Marijampolės ekipai laimėti nesutrukdė ir tai, jog jai padėti negalėjo lyderė Danielle Marie McCray, o Rita Milieškienė, nors ir rungtyniavo, tačiau šiame susitikime pelnė vos 1 tašką.

Kraujas: Tose pačiose rungtynėse buvo pralietas ir kraujas. „Kibirkšties“ puolėja Shanita Landry besiverždama įsirėžė į Neringą Skadaitę, kuriai buvo prakirstas antakis. Jis vėliau ligoninėje buvo užsiūtas šešiomis siūlėmis.

Be keitimo: „Sūduvos“ legionierė Stephanie Gardner susitikime su „Kibirkštimi“ neturėjo progos atsikvėpti nė akimirkai. Ji sužaidė absoliučiai visas 40 minučių, per kurias pelnė 20 taškų.

Dvigubas dublis: Rungtynėse tarp Klaipėdos „Fortūnos“ ir Ukmergės „Vilkmergės“ pergalę 67:50 šventė klaipėdietės, o ypatingu pasirodymu išsiskyrė Roberta Mizgerytė. „Fortūnos“ vidurio puolėja pelnė 32 taškus ir atkovojo 14 kamuolių.

Pakartojo: R. Mizgerytė, atkovodama 14 kamuolių, pakartojo savo šio sezono rekordą. Prieš tai ji tiek pat kamuolių buvo sugriebusi rungtynėse su Kauno „Aistėmis-LSU“.

Tuo metu kauniečių komandos žaidėja Klaudija Serkevičiūtė rungtynėse su „Šiaulių-Universitetu“ pelnė 19 taškų ir pakartojo savo pelnytų taškų sezono rekordą.

Pagerino: K. Serkevičiūtė šiose rungtynėse pelnytais taškais neapsiribojo. Ji taip pat atliko 9 rezultatyvius perdavimus ir užfiksavo asmeninį sezono rekordą. Prieš tai, pirmojo rato rungtynėse su „Šiaulių-Universitetu“, ji savo komandos draugėms buvo asistavusi 8 kartus.

lmkl.lt infromacija
Augusto Didžgalvio fotografija

*****

LMKL lyderių akistata Marijampolėje:
“Sūduva” – “Hoptrans-Sirenos”
Gruodžio 16 d. 16:00 val.
Gamyklų g. 1, Marijampolė
ĮĖJIMAS NEMOKAMAS