Virmantas Juodėnas taikliu baudos metimu išplėšė pirmąją pergalę savo komandai!

Pergalę  „MKML-Mantinga“ krepšinio lygoje iškovojo „ CIE LT Forge “ komanda, kuri rezultatu 82:81 dramatiškai įveikė „Ataka-2“ komandą.

Pradžia sėkmingesnė buvo „Atakai-2“, kuri po pirmojo kėlinio pirmavo rezultatu 19:10, o antrajame ketvirtyje įgijo penkioliko taškų pranašumą (40:25). Visgi, „CIE LT Forge“ paskutinias minutes užbaigė spurtu 13:4 ir aptiprdė priešininkų pranašumą. Į rūbines abie komandos išėjo švieslentėje degant rezultatui 44:38, skelbiančiam „Ataka-2“ persvarą.

Trečiajame kėlinyje „CIE LT Forge“ pratęsė savo gerą atkarpą ir net persvėrė rezultą 50:48. „Ataka-2“ nesutriko ir ketvirtį užbaigė ketvirtį pirmaudami 60:56.

Po didžiosios pertraukos „CIE LT Forge“ įsismarkavo bei ne tik išlygino rezultatą, bet ir pirmavo 71:65. Ketvirtajame kėlinyje „Ataka-2“ sugįžo į rungtynes, o nuo suolo pakilęs M. smeigė tritaškį ir deficitas ištirpo iki dviejų taškų (74:76), o T. Bidokas baudomis išlygino rezultatą 76:76.

Visgi, rungtynių pabaiga priklausė “CIE LT Forge” komandai, o V. Juodėno baudų metimas išplėšė pergalę.