Visi kartu sutikome “MKML Kalėdas 2018”

Gruodžio 16 dienos popietę geriausi “MKML-Mantinga” žaidėjai treneriai ir vadovai susirinko į pirmą karto tokio formato organizuotą renginį “MKML Kalėdos 2018”. Aštuonerius metus iš eilės prieš pat didžiausias metų šventes lyga organizuodavo krepšinio turnyrus 3×3 ir 1×1, tačiau šiais metais nuspręsta pakeisti formatą ir padaryti šventę būtent MKML komandų žaidėjams ir organizuoti renginį “MKML Kalėdos 2018”.

Programą sudarė “MKML Kalėdinis” mačas tarp MKML rinktinės ir “Sūduva-Mantinga-2” krepšinio komandų. Tarp kėlinių vyko šventiniai konkursai: “MKML Kalėdinis baudukas”, “MKML Kalėdinis snaiperis” ir “MKML Kalėdinis šūvis”.

Lygos vadovas Deividas Jurkša po renginio dėkojo dalyviams, jog nepaisant artėjančių švenčių šurmulio, jie rado laiko sekmadienio popietę praleisti su Marijampolės krepšinio mėgėjų lyga!

Viso renginio metu sirgalius džiugino “Snieguolės” – Šilutės krepšinio komandos šokėjos. O gerą atmosferą palaikė ir kokybišką grasą bei šviesas parūpino “Scenos Servisas”.

Dalyviams bei prizininkams atiteko gausios rėmėjų įsteigtos dovanos ir atminimo statulėlės. Susirinkę sirgaliai taip pat neturėjo laiko nuobodžiauti – jų laukė ne tik įtemptos rungtys ir šventinis mačas, bet ir smagios rungtys, kurių metu žiūrovai laimėjo šventinius dovanų rinkinius ir namo grįžo ne tuščiomis.

“MKML Kalėdinio bauduko 2018” nugalėtojas – Tomas Kisieliauskas (“Išvien”)

Tomas Kisieliauskas nesulaukė pasipriešinimo ir užtikrintai patekęs į rungties finalą, šaltakraujiškai realizavo viena baudos metimą po kito ir netrukus atsiėmė atminimo satutlėlę bei vertingus rėmėjų prizus.

“MKML Kalėdinis snaiperis 2018” nugalėtojas – Dovydas Zdančius (“Kapčiamiestis”)

Į tritaškių konkurso finalą pateko 17 taškų surinkęs Dovydas Zdančius (“Kapčiamiestis”) ir 15 taškų surinkęs Marijus Jurkiūnas (“Liudvinavas”). Finale abu dalyviai pasirodė identiškai – Marijus Jurkiūnas vėl surinko 15 taškų, o Dovydas Zdančius vėl surinko 17 taškų ir pirmą kartą laimėjo MKML organizuotą tritaškių konkursą.

“MKML Kalėdinio šūvio” nugalėtojas – Aivaras Pūras “Lexuna” 

“MKML Kalėdinio šūvio” rungtyje dalyvavo visi “MKML Kalėdinės rinktinės” nariai, kurie atliko po vieną metimą iš vidurio aikštės. Vienintelis į krepšį iš tolimos distancijos pataikęs Aivaras Pūras džiaugėsi laimėtų trofėjumi ir vertingais prizais.

Kalėdiniame mače “Sūduva-Mantinga-2” rezultatu 114:106 nugalėjo “MKML Kalėdinę rinktinę” ir laimėjo bilietus į KMT finalinį ketvertą “Siemens” arenoje!

Itin rezultatyviose rungtynėse “Sūduva-Mantinga-2” nuo pat pirmųjų minučių įrodinėjo savo pranašumą, kuris trečiajame kėlinyje siekė 20 taškų. Visgi, intriga sugrįžo ketvirtajame kėlinyje, kai “MKML Kalėdinė” rinktinė, vedama Ernesto Sederevičiaus sugebėjo sumažinti atsilikimą iki keturių taškų (110:106), visgi, “Sūduva-Mantinga-2” per likusį laiką įtvirtino savo pranašumą ir šventė pergalę.
Mačo dalyviai buvo apdovanoti rėmėjų įsteigtomis dovanomis. Nugalėtojams atiteko pagrindinis prizas, kurį įsteigė Lietuvos krepšinio lyga – kvietimai visai komandai stebėti Karaliaus Mindaugo taurės turnyro finalinį ketvertą Vilniaus “Siemens” arenoje.
MKML nuoširdžiai dėkoja visiems šios šventės dalyviams ir rėmėjams, be kurių visko sukurti nebūtų galima.
Ačiū tariame:
Marijampolės savivaldybei;
UAB “Mantinga”;
Lietuvos krepšinio lygai (“Betsafe-LKL”)
UAB “Art Glacio”;
UAB “ICECO”;
UAB “Kauno grūdai”;
UAB “Arvi Kalakutai”;
Marijampolės Žaidimų sporto mokyklai
Viešbučiui “Mercure Marijampolė”;
Spaustuvei “Piko valanda”
“Provincijos mėsinei”.
“Sporto kalvei”
Iki kitų metų!
https://youtu.be/rym0WPslMQQ
Renginio akimirkos:

Leave a Reply