Zigmantavičiaus ir Ežerskio sugrįžimai vainikuoti pergale prieš “KTU”

Vieną didžiausių sezono pergalių Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) pasiekė Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ krepšininkai. Ryčio Vaišvilos auklėtiniai namuose 88:62 (27:24, 25:13, 21:10, 15:15) neturėjo problemų su Kauno KTU (3-11) ekipa, kuriai tai buvo devintoji nesėkmė paeiliui.

Marijampoliečiai rungtynes perlaužė antrajame kėlinyje. Justinas Jogminas pataikė iš po krepšio, Ernestas Ežerskis surinko 4 taškus paeiliui, o „Sūduva-Mantinga“ spurtavo 16:0 ir įgijo triuškinamą persvarą (48:30).

Po ilgosios pertraukos šeimininkai vadelių neatleido ir toliau didino turėtą persvarą. KTU pirmuosius taškus trečiajame kėlinyje pelnė tik praėjus 5 minutėms nuo jo pradžios, o per tą laiką 11 taškų surinkę marijampoliečiai susikrovė 26 taškų pranašumą (63:37).

Nugalėtojų gretose blizgėjęs Edvinas Jezukevičius pelnė 18 taškų (1/3 dvitaškių, 2/4 tritaškių, 10/10 baudų metimų), atkovojo 7 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 8 pražangas ir surinko 31 naudingumo balus.

„Sūduva-Mantinga“: Edvinas Jezukevičius 18 (10/10 baud. met., 7 atk. kam., 31 naud. bal.), Aurimas Kieža 13 (3/6 dvit.), Justinas Jogminas (4/6 dvit., 8 atk. kam.) ir Gvidas Galinauskas po 10.

KTU: Matas Ragauskas 13 (3/8 trit.), Gytis Asačiovas 11 (2/2 trit.), Laurynas Miknevičius ir Adomas Sidarevičius po 8.