“ŽSM” ketvirtajame kėlinyje turėjo pripažinti “Kalvarijos” pranašumą

Antrosiose “MKML-Mantinga” rungtynėse jėgas išmėgino “ŽSM” ir “Kalvarija”. Emocinga kova iki paskutinių minučių pasižymėjusiame susitikime pergale džiaugėsi “Kalvarija”, kuri iškovojo pergalę rezultatu 81:74.

Iš pradžių buksavusi “ŽSM” sprogo pirmojo kėlinio pabaigoje, kuri pirmąjį kėlinuką laimėjo rezultatu 26:19. Maža to, “ŽSM” antrajame kėlinyje ne tik susikrovė dviženklį pranašumą (29:19), bet vienu metu ir išsiveržė į priekį triuškinančiu skirtumu 37:19.

Po didžiosios pertraukos “Kalvarija” kilo į šturmą ir ėmė žingsnis po žingsnio vytis “ŽSM” kol galiausiai iki trečiojo kėlinio likus žaisti 40 sekundžių N. Norvilos tritaškis sumažino “ŽSM” persvarą iki trijų taškų (46:43), tačiau išsiveržti į priekį nepavyko.

Ketvirtajame kėlinyje “Kalvarija” vis tik išsiveržė į priekį 60:59. Nervingame ketvirtajame kėlinyje “Kalvarija”  šventė sunkią pergalę.

“ŽSM”: Kasparas Berenis 20, Martynas Dvylis 19, Tomas Karalius 13, Norvydas Žirniavičius 11.

“Kalvarija”: Tomas Miklušis 26, Rytis Gutauskas 14, Vaidas Vinvevičius 12.