„ŽSM-Širšės“ pasiekė revanšą prieš „NKA-Alytų 2010“

Saldų revanšą pasiekė „ŽSM-Širšių“ komanda, kuri rezultatu 45:39 nugalėjo „NKA-Alytaus 2010“ ekipą ir iškovojo trečiąją pergalę čempionate. Ši ekipa buvo dar saldesnė, nes pirmąjį šių komandų tarpusavio susitikimą buvo laimėjus Alytaus ekipa.

Rungtynės klostėsi permainingai, po po pirmųjų dešimties minučių priekyje dviejų taškų skirtumu buvo „ŽSM-Širšės“ – 12:10. Antrajame kėlinyje toliau pirmavo “ ŽSM-Širšės“. Pastarieji laimėjo ir antrąjį kėlinuką bei po dviejų kėlinių jau pirmavo 27:21.

Po didžiosios pertraukos marijampoliečiai padidino savo persvarą iki dviženklio skirtumu ir prieš lemiamą atkarpą pirmavo jau 39:27. Visgi alytiškiai nesutriko ir sugebėjo atkurti intrigą bei sumažinti atsilikimą. Visgi, laikas negailestingai tirpo ir galiausiai „NKA-Alytus 2010“ nusileido savo varžovams 39:45.

„ŽSM-Širšės“: G. Marčiukonis 14 tšk., G. Vaitiekūnas 11 tšk., P. Navickas 7 tšk.

„NKA-Alytus 2010“: N. Nepas 21 tšk., J. Matusevičius 12 tšk., E. Andriukonis 4 tšk.