“ŽSM” užtikrintai nugalėjo į “A divizioną” jau patekusią “Sasnavą-Avansą”

Šį sekmadienį žaidžiamos trejos “MKML-Mantinga” čempionato rungtynės. Pirmosiose vakaro rungtynėse susitiko “ŽSM” ir “Sasnava-Avansas”. Rungtynes užtikrintai rezultatu 83:64 laimėjo “ŽSM”. Tiesa, “Sasnava-Avansas” kiek anksčiau yra užsitikrinusi  vietą “A divizione”, o šiose rungtynėse vertėsi be vieno iš savo lyderių Giedriaus Pečiulionio.

Komandų startiniai penketai:

ŽSM: 6. R. PAVASARIS, 7. K. BERENIS, 8. T. KARALIUS, 10. M. DVYLIS, 12. A. KILDUŠIS
Sasnava-Avansas: 3. G. STALIORAITIS, 7. M. BRAZAUSKAS, 10. D. TALAČKA, 14. L. VABALEVIČIUS, 17. E. BULOTA

Jau susitikimo pradžioje “ŽSM” į priekį pradėjo traukti komandos lyderis Kasparas Berenis, kuris įpusėjus pirmajam kėliniui  jau buvo pelnęs 10 taškų, o “ŽSM” prieš sasnaviečius pirmavo rezultatu 16:7, persvarą pavyko išlaikyti iki pat pirmojo kėlinio pabaigos. Antrajame kėlinyje “ŽSM” kaip reikiant įsismarkavo – kėlinuką pradėjo atkarpa 13:0 ir pasiuntė “Sasnavos-Avanso” komandą į gilų nokdauną. 31:12 – toks rezultatas degė švieslentėje iki antrojo kėlinio pabaigos likus žaisti dar 3 su puse minutės. Tuo sasnaviečių bėdos nesibaigė – “ŽSM” ne neketino mažinti apsukų ir toliau didino persvarą, kuri prieš pat didžiąją pertrauką šoktelėjo iki 22 taškų 46:24.

Po didžiosios pertraukos tendencijos aikštelėje nesikeitė – “ŽSM” užtikrintai kontroliavo visus reikalus, o ketvirtajame kėlinyje skirtumas pasiekė rekordinę, trisdešimties taškų ribą (78:48) ir rungtynių laimėtojas tapo aiškus.

“ŽSM”: K. Berenis 33, R. Pavasaris 16, A. Kildušis 13, R. Burinskas 11.

“Sasnava-Avansas”: G. Stalioraitis 18, D. Talačka 15, L. Vabalevičius 13, E. Bulota 12.