„ŽSM“ užtikrintai nugalėjo į „A divizioną“ jau patekusią „Sasnavą-Avansą“

Šį sekmadienį žaidžiamos trejos „MKML-Mantinga“ čempionato rungtynės. Pirmosiose vakaro rungtynėse susitiko „ŽSM“ ir „Sasnava-Avansas“. Rungtynes užtikrintai rezultatu 83:64 laimėjo „ŽSM“. Tiesa, „Sasnava-Avansas“ kiek anksčiau yra užsitikrinusi  vietą „A divizione“, o šiose rungtynėse vertėsi be vieno iš savo lyderių Giedriaus Pečiulionio.

Komandų startiniai penketai:

ŽSM: 6. R. PAVASARIS, 7. K. BERENIS, 8. T. KARALIUS, 10. M. DVYLIS, 12. A. KILDUŠIS
Sasnava-Avansas: 3. G. STALIORAITIS, 7. M. BRAZAUSKAS, 10. D. TALAČKA, 14. L. VABALEVIČIUS, 17. E. BULOTA

Jau susitikimo pradžioje „ŽSM“ į priekį pradėjo traukti komandos lyderis Kasparas Berenis, kuris įpusėjus pirmajam kėliniui  jau buvo pelnęs 10 taškų, o „ŽSM“ prieš sasnaviečius pirmavo rezultatu 16:7, persvarą pavyko išlaikyti iki pat pirmojo kėlinio pabaigos. Antrajame kėlinyje „ŽSM“ kaip reikiant įsismarkavo – kėlinuką pradėjo atkarpa 13:0 ir pasiuntė „Sasnavos-Avanso“ komandą į gilų nokdauną. 31:12 – toks rezultatas degė švieslentėje iki antrojo kėlinio pabaigos likus žaisti dar 3 su puse minutės. Tuo sasnaviečių bėdos nesibaigė – „ŽSM“ ne neketino mažinti apsukų ir toliau didino persvarą, kuri prieš pat didžiąją pertrauką šoktelėjo iki 22 taškų 46:24.

Po didžiosios pertraukos tendencijos aikštelėje nesikeitė – „ŽSM“ užtikrintai kontroliavo visus reikalus, o ketvirtajame kėlinyje skirtumas pasiekė rekordinę, trisdešimties taškų ribą (78:48) ir rungtynių laimėtojas tapo aiškus.

„ŽSM“: K. Berenis 33, R. Pavasaris 16, A. Kildušis 13, R. Burinskas 11.

„Sasnava-Avansas“: G. Stalioraitis 18, D. Talačka 15, L. Vabalevičius 13, E. Bulota 12.