#10MetųKartu: antroji “MKML žvaigždžių diena” pritraukė pilnutėlę renginių ištroškusių marijampoliečių salę!

10MetųKartu: antroji “MKML žvaigždžių diena” pritraukė pilnutėlę renginių ištroškusių marijampoliečių salę.

2012 m. Kovo 4 dieną Marijampolės žaidimų sporto mokyklos salėje žiūrovams buvo sudėtinga rasti sėdimą vietą – salės lankus ir tribūnas sudrebino įspūdinga „MKML- „Mantinga-Juodeliai“ žvaigždžių diena 2012“. Tai buvo antroji tokio formato krepšinio šventė Marijampolėje.

„Nebetyli sirgaliai…“ – krepšinio himno ritmu ir keliasdešimt kamuolių dunksėjimu oficialiai prasidėjo kelias valandas trukusi šventė. Renginyje varžėsi geriausi MKML metikai, šokliausi lygos atletai ir, be abejo, ryškiausios Marijampolės krepšinio žvaigždės. Šventės atmosferą kaitino šokių studijos „Šok su Sidona!“ šokėjos, atlikėjai Vilius Krivickas ir Gerda. Džiugu, kad MKML žvaigždžių dienoje dalyvavo ir miesto reprezentacinės krepšinio komandos „Sūduva“ ir „BC Sūduva“. Žiūrovams renginio metu pasiūlyta pasivaržyti tarpusavyje ir laimėti rėmėjų įsteigtų prizų.

Šventė prasidėjo „MKML Snaiperis 2012“ konkursu, kuriame triumfavo bei visus vyrus už nugaros paliko tuometinė „BC Sūduva“ komandos lyderė Ligita Kinkevičienė. Kinkevičienė finale įveikė ir antrus metus iš eilės antroje vietoje paliko Tautvydą Kliučinyką iš „ŽSM-Arvi“ komandos.Po pertraukėlės startavo „MKML Duetas 2012“ konkursas. Duetų poras sudarė MKML komandų atstovai ir „BC Sūduva“ moterų krepšinio klubo krepšininkės. Šis konkursas žiūrovams ir šventės dalyviams sukėlė daug emocijų – MKML atstovai turėjo  užrištomis akimis prieiti prie išrikiuotų merginų ir išsirinkti sau porą. Po įtemptos kovos konkurse triumfavo Margaritos Bulanovos ir Tomo Matulevičiaus duetas! Duetui atiteko vertingi rėmėjų įsteigti prizai ir atminimo taurė.Bene daugiausiai ovacijų sulaukė rungtynės tarp MKML žvaigždžių rinktinės ir „Sūduva“ vyrų krepšinio klubo komandų. Abi komandos nestokojo geros nuotaikos ir įspūdingų epizodų, o jiems puikiai talkino rungtynių teisėjai, kurie šmaikščiai kontroliavo rungtynes. Visgi, MKML žvaigždės sugebėjo patiesti „Sūduva“ komandą ir iškovojo šventinę pergalę.

Šventę vainikavo abejingų nepalikęs „MKML Oro Karalius 2012“ konkursas. Visi dalyviai pademonstravo įspūdingus dėjimus. Komisijos sprendimu, į finalą pateko Paulius Gvazdaitis („Sūduva“) ir Ignas Labutis („ŽSM-Arvi“). Finale visus žiūrovus ant kojų sukėlė bei Oro karaliaus vardą mažiausiai  metams užsitikrino Ignas Labutis. 

Leave a Reply