Ketvirtį penkiais taškais pradėjo „Marista“, tačiau „Kolegija“ į tai atsakė savo penkiais taškais ir išlygino rezultatą. Kėlinuko antrojoje pusėje „Kolegija“ sugebėjo šiek tiek perimti iniciatyvą ir spurtavo bei atitrūko 20:15. Visgi, iki kėlinuko pabaigos „Maristai“ pavyko sumažinti atsilikimą iki dviejų taškų 19:21.

„Kolegija“ itin rimtai pradėjo antrąjį kėlinuką ir iš karto spurtavo 10:2 bei pirmą kartą susikrovė dviženklį pranašumą – 31:21. „Marista“ paprašė minutinės pertraukėlės, tačiau po jos „Kolegija“ dar labiau padidino savo pranašumą, šį kartą iki rekordinio – 35:21. „Maristos“ taškų badą nutraukė Gyčio Marčiukaičio tritaškis (24:35). Antrajame kėlinyje sužaidus septynias su puse minutės, tai buvo vos antrasis „Maristos“ taiklus metimas iš žaidimo. Į rūbines abi komandos pajudėjo švieslentėje degant rezultatu 44:32, kuris vis dar skelbė dviženklę „Kolegijos“ persvarą.

„Marista“ puikiai pradėjo antrąją rungtynių pusę ir iš karto ėmėsi darbo – mažinti skirtumą. Po Luko Šidlausko dviejų iš eilės taiklių tritaškių skirtumas sumažėjo iki vienaženklio – 50:44. Netrukus komandas skyrė vos 4 taškai – 51:47. per paskutines trisdešimt rungtynių „Kolegija“ dukart apmaudžiai suklydo puolime, o tuo pasinaudojusi „Marista“ išlygino rezultatą. Prieš lemiamą ketvirtį lygybė – 55:55.

Ketvirtąjį kėlinuką keturiais taškais be atsako pradėjo „Kolegija“, visgi, „Marista“ po itin ilgos pertraukos sugebėjo vėl persverti 59:55 59:60 65:60

31:21

Leave a Reply